fbpx

Strony kontrolujące parabanki.

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #30537 Reply
  AvatarDarek
  Guest

  Witam Serdecznie, ja ostatnio znalazłem stronę, gdzie można bezpłatnie sprawdzić wpisy na Wasz temat BIG i ERIF, oraz za opłatą 5zł każdą firmę pożyczkową i nie tylko! Fajne rozwiązanie zwłaszcza wtedy gdy firma żąda od nas przedpłaty oraz innych opłat, możecie sprawdzić także czy też nasz lub ewentualny pracodawca nie zalega z płatnościami i np. płaci za pracowników ZUS a także np. biuro turystyczne w którym macie zamiar wykupić wycieczkę wszystko jest w sieci.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30588 Reply
  AvatarEdek
  Guest

  Witam macie racje i to chyba na tyle z przestróg. Tak szczerze obserwując mechanizm zamieszczanych tu ogłoszeń i wyciągania wniosków, można napisać książkę….;D o przestrogach dla ludzi, którzy oczekują pomocy na rynkowych warunkach a trafiają na oszustów.

  #30589 Reply
  AvatarMiksiu77
  Guest

  Hej ja może dodam coś od siebie, bo akurat jestem po tej drugiej stronie. Rynek jest napchany cwaniakami, którzy chcą dorobić na ludzkiej naiwności to fakt, ale między armią cwaniaków są jednostki, które faktycznie posiadają pewne środki na akcję kredytową. W tedy te osoby nie oferują produktów typu “na oświadczenie, nic nas nie interesuje”, bo to bzdura, ale tonący brzytwy się chwyta…

  #30587 Reply
  AvatarMirron
  Guest

  Cześć słuchajcie, prawda jest taka: zazwyczaj wszystkie te pożyczki prywatne nie są udzielane bez zabezpieczenia, chyba że pożyczy nam człowiek który nas zna i wie na co nas stać, jeśli nas zna moze polegać na naszym słowie. A jeśli pisze do nas firma, chętna udzielić pożyczki i właśnie już środki są przyznane ale musimy dokonoć przelew z zagranicy i aby srodki dotarły do nas, musimy przelać np. 200 euro za opłatę transferową, to szkoda naszego czasu…. Takie banki chyba nikt nie kontroluje;( a po drugie to, że mamy czystą historie w BIK, to nie wszystko, każdy ją ma, nawet jak nie spłacił zobowiązań wobec banku. Dlaczego? Bo taki czas ja mieć przy kredytach osoby jednakże warto wiedzieć, że istnieje jeszcze coś takiego m.in. jak BRKN. W tym przypadku, będąc na takiej liście nie ma żadnej szansy na jakąkolwiek bankową pożyczkę a i ktoś podaje warunki, wpłać x zł za godzinę czy 24 godziny, będziesz miał na koncie srodki – odpuśćmy sobie.

  #30592 Reply
  AvatarMikołaj
  Guest

  Cześć ja słyszałem, że dużą popularnością wśród klientów firmy Vivus cieszy się usługa zarabiania na swoich zakupach-każda wydana złotówka może przynieść dodatkowy dochód. Należy tylko dokonać zakupów w proponowanych sklepach internetowych a każdy zgłoszony za pomocą specjalnego formularza zakup jest premiowany, fajnie prawda? Ponadto premia trafia na indywidualny rachunek i co ważne środki znajdujące się na koncie LFM są kapitalizowane co kwartał.

  #30591 Reply
  AvatarEdmund
  Guest

  Witam, ostatnio widziałem w przekazach mediów publicznych jak dość dużo mówi się o Skokach. wygląda na to, że bank próbuje dobrać się do konkurencji. A ktoś z Was, gdzieś nie słyszał o niepewnej sytuacji finansowej Skoków…. Ja jestem tylko ciekawy, czemu nikt nie widział realnych zagrożeń w piramidzie parabanku Amber Gold..a może widział tylko nie było jasne, że padnie. A same Skoki stanowią konkurencję i dlatego są oczerniane bez podstaw tak mi się wydaje.

  #30590 Reply
  AvatarJędziek77
  Guest

  Hej noo masz na swoje pytanie w ostatniej kontroli UOKIK, zobacz po prostu ile z parabanków stosuje niedozwolone praktyki, pomyśl jak tam mogą być bezpieczne twoje oszczędności…. Lista fajna ale czy przedstawia właściwości prawidłowe każdego banku? Zastanów sie jakie kary mogą dostać parabanki i z czego je opłacą i w tedy zrób listę nowych banków…

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Strony kontrolujące parabanki.
Your information: