fbpx

Szukam pierwszej pożyczki bez dodatkowych odsetek

This topic contains 11 replies, has 0 voices, and was last updated by  jola 1 year, 6 months ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #1759 Reply

  Mikołaj90

  Szukam pożyczki tak żeby nie płacić żadnych odsetek. Brakuje mi 2000 zł do zakupu samochodu . Jeśli ktoś korzystał już z jakieś oferty pożyczek poza bankiem proszę o komentarz.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1828 Reply

  Tymon:

  Gdzieś widziałem reklamę że można dostać łatwy kredyt, chyba jakoś tez tak się nazywała ta firma. Ze można wziąć 1000 zł na miesiąc i oddać tyle samo. Na 2000zł nie znam

  #1829 Reply

  Pyta2000:

  No ja też raczej znam firmy co góra dadzą ci tysiaka za darmo. Raczej pierwsza pożyczka za 0 zł nie będzie większa

  #1830 Reply

  997:

  Ja wiem że Kredito24 dają więcej niż 1000 zł, myślę że u nich możesz wziąć te 2000 zł i to w ciagu 1 dnia.

  #1831 Reply

  Julka:

  Pożyczkomat i to bez zabezpieczenia

  #1832 Reply

  Kot:

  No a ja gdzieś widziałem reklamę że pożyczka do 500 zł za 0 zł, a pod spodem – całkowity koszt pożyczki 595,50 zł no to o co kaman? To za darmo czy nie za darmo? To chyba było Soho. Ja bym chętnie pożyczył ale dygam się że niby za darmo, a później będę musiał płacić o stuwę więcej. Na 2000 zł tym bardziej jestem ciekawy czy za zero złotych zero groszy

  #1833 Reply

  Kl_Po:

  Ja nie wiem na czym oni wtedy zarabiaja jak za darmo pozyczka

  #35664 Reply

  onlama

  Z mojego doświadczenia wynika, że w parabankach, tak jak i w bankach “zaufanie” budujemy stopniowo. Oznacza to m.in. to, iż kwota pierwszej pożyczki nie będzie wysoka. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie abyśmy pożyczyli pieniądze w kilku miejscach.

  #35739 Reply

  olga

  O pożyczkę na zero procent na taką niemałą kwotę będzie naprawdę trudno. Zdecydowana większość parabanków nie pożycza swoich klientom więcej niż 1000 złotych za pierwszym razem. Wyjątkiem jest m.in. VIVUS, który pożycza 1600 złotych. Najczęściej jednak są to niskie kwoty, rzędu 300-400 złotych. Z wnioskiem o ów pożyczkę (nieoprocentowaną) będziesz musiał z całą pewnością wystąpić w co najmniej dwóch miejscach.

  #35839 Reply

  tomasz

  Nie powinieneś mieć żadnych problemów z ich otrzymaniem. Nie musisz się także martwić o to, że parabank będzie oczekiwał od Ciebie opłaty np. za prowadzenie konta, dostęp do pożyczek itp. Korzystałem już z oferty kilku banków, żaden nie oczekiwał ode mnie żadnych dodatkowych opłat. Pamiętaj tylko o tym, aby nie obdarzyć zaufaniem firmy, która w ogóle nie jest znana w Sieci. Bez problemów powinieneś znaleźć opinie na jej temat. Oczywiście pozytywne..

  #35840 Reply

  szymon

  Nie oczekujmy, że parabank już za pierwszym razem pożyczy Nam dużą kwotę pieniędzy. To niemożliwe. Nie oznacza to, że nie warto zainteresować się pierwszą pożyczka bez żadnych odsetek. Kwoty nie są aż tak niskie. Nie zapominajmy o tym, że nie będzie ona Nas nic kosztować..

  #35841 Reply

  jola

  Nie rozumiem skąd przekonanie, że parabanki powinny Nam pożyczyć, “nie mając z tego żadnych korzyści”, kilka tysięcy złotych? Spójrzmy prawdzie w oczy. Na takiej pożyczce parabank nic nie zarabia. Ów pożyczka ma Nas przyciągnąć w kierunku pożyczek pozabankowych.. Dopiero gdy wniosek złożymy po raz drugi firma zaczyna zarabiać. Ja naprawdę doceniam to, że za pierwszym razem nie zapłaciłem nic. Kwota nie była aż tak ważna. Nigdy wcześniej nie miałam takiej możliwości. Nawet przyjaciółka oczekiwała, że oddam jej pieniądze z procentem (i to nie tak małym).

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
Reply To: Szukam pierwszej pożyczki bez dodatkowych odsetek
Your information: