fbpx

Szybka pożyczka 24h/7 całą dobę

This topic contains 6 replies, has 0 voices, and was last updated by  Hydraulik 3 years ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #31857 Reply

  Łucja

  Hej, siemka wszystkim, mam takie szybkie pytanie – czy są w Polsce firmy które udzielają pożyczki non stop, to znaczy nawet w nocy? Nie mówię o rejestracji czy złożeniu wniosku a o samej pożyczce czyli jej wypłatę. Np. o północy bym złożył w Vivusie prośbę o pożyczkę to dostane pieniądze na konto po 15 minutach? Bo większość na które wchodziłem firmy pracują max do 22, a przelewy to chyba jeszcze wcześniej wyłączają. Więc jak to jest?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #32165 Reply

  Mądry

  Ja proponuje tak, jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki pilnie to skorzystaj z oferty Wonga bo i chyba warunki najlepsze i przelew szybciej dojdzie niż w innych firmach. Jeśli nie masz konta bankowego wcale to o pożyczkę będzie ciężko bo wszystkie firmy je weryfikują – tam weryfikacja polega na wpłacie grosza lub innej drobnej kwoty na konto firmy. A niektóre banki nie działają przez 24 godziny na dobę, ale np. do godziny 2. A tu masz listę banków całodobowych – Bank Ochrony Środowiska, BS Wschowa, Credit Agricole, GetIn Bank, Orange Finanse, PBS Bank, oraz Raiffeisen Bank, mBank i Spółdzielcza Grupa Bankowa. Pozdrawiam…

  #32166 Reply

  Krysia

  Hej, tak na serio to raczej nikt Ci nie wypłaci kasy w nocy z prostego powodu, oni pracują normalnie jak ludzie. Weryfikują itp. Zapewne księgowa firmy sobie teraz smacznie śpi….

  #32167 Reply

  Mandarynka

  Witam, no chyba nie ma takich firm, kiedyś przysiadłam do laptopa o 11 w nocy i niestety nic nie dało się już załatwić.

  #32168 Reply

  Jacuś

  Szkoda bo to fajna opcja dla niektórych – np. w sytuacji gdyby okradli nas gdzieś z dala od domu, wystarczył by jeden pracownik nocny i na pewno by zarobili więcej.

  #32169 Reply

  Wędkarz

  Hej, ktoś już pytał o pożyczki chwilówki udzielane w nocy a więc niestety takich firm w Polsce jeszcze nie ma ale myślę, że to może być dobry pomysł – zapewne wielu nie starcza w sobotnie wieczory imprezowe.

  #32170 Reply

  Hydraulik

  A co powiecie na Kredito24? Na stronie jest napisane, że wypłacają kasę 24 h/na dobę, należy tylko sprawdzić, czy nasz bank pracuje w nocy czy w weekendy itd. Ja mam pecha, bo jak zlecam przelew w weekend, to dochodzi on dopiero w poniedziałek, więc mój bank odpada, jednak na pewno jakieś banki pracują również w weekendy i w nocy, trzeba tylko poszperać w sieci. Jak się ma szczęście, to można dostać kasę w parę minut, niezależnie od pory dnia.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Szybka pożyczka 24h/7 całą dobę
Your information: