fbpx

Szybka pożyczka na otwarcie firmy.

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Karolina 3 years, 10 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30090 Reply

  Zbysiu888

  Witam Wszystkich drogich forumowiczów, piszę tutaj bo chciałbym uzyskać pomoc z waszej strony, mianowicie mam na imię Zbyszek, mieszkam w województwie Wielkopolskim i potrzebuje 25 tysięcy złotych na rozkręcenie swojego mini biznesu. Pieniążki głównie pójdą na towary, materiały czy też na ciuchy robocze. Pożyczka interesuje mnie na dwa miesiące – oczywiście możemy tu spisać umowę i wszystko co potrzeba, nie znam się aż tak na tym tak bardzo, dlatego wolałbym aby to był bank lub para bank. Interes jest pewny, przynajmniej tak mi się wydaje, pożyczam 25 tysięcy a za dwa miesiące oddaje 30 tysięcy. Szczegóły omawiamy, możemy się też dogadać co do odsetek i trochę pozmieniać warunki jeśli ktoś sobie życzy. Interesuje mnie szybka pożyczka, szybki kredyt, gdyż przez sieć internetową, mam bardzo złą historie w BIK a poza tym tak będzie dla mnie szybciej łatwiej i chciałbym nawet aby dwie strony mogły zarobić – czekam na jakieś propozycje i pomoc!

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30120 Reply

  Mateusz

  Cześć, słuchajcie – dostanę gdzieś pożyczkę bez sprawdzania baz bik, krd? Muszę tutaj zapytać, bo straciłem już całkowitą nadzieję, że jeszcze ktoś mi pomoże. Proszę o pomożecie inaczej nie wiem co będzie, nie dam rady spłacać wszystkich pożyczek i bez jakiejś konsolidacji pójdę całkiem ,,z torbami”.

  #30121 Reply

  Karol

  Zbysiu888 w sumie mógłbyś napisać list do Papieża z prośbą o kasę. Naprawdę myślisz, że firmy rozdają kasę na lewo i prawo – nikt tym się nie zainteresuje a jak już, to odsetki będą sięgać 80% pożyczki… Jak bardzo chcesz zdobyć pieniądze to zostają ci pożyczki pod zastaw tylko!!

  #30122 Reply

  Karolksk

  Witaj Zbysiu888 słuchaj może Ekspress Kasa, tam bardzo często otrzymuje się chwilówkę nawet ludzie z zajęciami komorniczymi. Nie wiem czemu dają pożyczki, bo sprawdzają krd i inne bazy ale najwidoczniej honorują wpisy w tych bazach…

  #30123 Reply

  Karolina

  Weź pożyczkę w ING powinni pomóc bez problemu! Pierwszy raz można otrzymać nawet 3000zł nawet jeśli nie ma się dochodu – oczywiście bardzo tani nie są, raczej standard. Za to są rzetelni, jeśli ktoś potrzebuje na szybko to polecam.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Szybka pożyczka na otwarcie firmy.
Your information: