fbpx

Szybka pożyczka naprawdę niezawodna

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Bogdan6667 3 years, 10 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #29784 Reply

  Leszek

  Hey, ja brałem kilka razy i spłacałem zawsze przed terminem pożyczki. Oczywiście w sposób najbardziej wygodny, czyli nie wchodząc z domu. Na stronie internetowej banku, spłacałem kwotę która była na fakturze. Wszystko pięknie i ładnie aż teraz, mianowicie, dopiero ostatnią wpłatę sprawdziłem na stronce i w danym dniu była pomniejszona o odsetki. Błąd systemowy pomyślałem, więc automatycznie wysłałem do nich maila z prośbą o rozliczenie wcześniejszych pożyczek. I tak jak w temacie w pół godziny otrzymałem korektę! Oczywiście wraz z pieniędzmi na konto. Szczerze, ja polecam, bardzo szybko i sprawnie a wy co myślicie?

  Mnie się udało, że błąd został szybko naprawiony, a u Was jak to wygląda? Myślicie, że gdy będę potrzebował jeszcze pomocy finansowej, to będą pamiętać, ten błąd i nie dostane nowej pożyczki a może jakiś bonus z ich strony? Dla mnie ten para bank jest idealny, dzięki im omijam tradycyjne banki, w których czeka się w długich kolejkach, a proces udzielenia pożyczki trwa od kilkunastu godzin…..

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29831 Reply

  Szymon97

  Hej, no to rzeczywiście miałeś fart, że nie okradli. Ale tak ogólnie to trzeba walczyć z cwaniaczkami, przykładowo moja mama przystąpiła do pozwu, bo naliczone kary były tak duże, że to nie miało to żadnego sensu. W podzięce bank powiedział jej, żeby się wzięła za uczciwą robotę np. zamiatanie a nie sondowała się, bo i tak nie ma szans…

  #29832 Reply

  Donatan467

  Ja myślę, że na pewno pozwolą Ci wziąć następny kredyt, jeśli zauważyli błąd i naprawili go, to powinni poczuć się do odpowiedzialności i Ci dać jakiś bonus ale to, to pewnie tylko marzenie…

  #29833 Reply

  Bogdan6667

  Ja tam uważam, że pożyczki są dla ludzi, systemy się mylą, jednak należy mieć głowę na karku, by się nie pogubić w tym wszystkim… Ja osobiście w szybkie ani pomocne pożyczki nie bawię się… A jeszcze, jak widzę takie kłopoty, problemy w systemie to aż się boje, masakra jakaś… Dobrze, że błąd zauważyli a nie wyparli się tego i nie nałożyli dodatkowej kary lub coś innego w tym stylu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Szybka pożyczka naprawdę niezawodna
Your information: