fbpx

Szybka pożyczka online w sobotę

This topic contains 6 replies, has 0 voices, and was last updated by  marian 1 year, 12 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28691 Reply

  nintara

  Jeśli wystąpię z wnioskiem o pożyczkę w sobotę to kiedy ją otrzymam? Parabanki pracują w weekendy czy nie? Odpowiedź na powyższe pytanie jest dla mnie bardzo ważna. W tygodniu jestem bardzo zajęta. Nie znajdę nawet kilku minut wolnego czasu aby wypełnić wniosek.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29159 Reply

  holisz

  Owszem. Są takie parabanki, które pracują w weekendy. Uzupełnienie wniosku o pożyczkę nie trwa dłużej niż kilka minut. Z pewnością uda Ci się znaleźć czas i w tygodniu. Nie zapominaj o tym, że najważniejsze dla Ciebie powinno być to, aby koszt pożyczki nie był wygórowany. O pożyczkę w sobotę wnioskowałam w VIVUS.PL pieniądze otrzymałam po kilku minutach.

  #35660 Reply

  nidalo

  Na szczęście nic się nie zmieniło. Niemal każda firma udzielająca pożyczek pozabankowych pracuje również w weekendy. Tak jak Wy jestem bardzo zapracowaną osobą. W jednej firmie pracuje na cały etat, w drugiej na pół. Co nie oznacza, że od czasu do czasu nie pożyczam pieniędzy. Nigdy od rodziny, przyjaciół. Kiedyś w banku, od dłuższego czasu w parabankach. Przede wszystkim ze względu na wygodę. Nie bez znaczenia jest również fakt, że zdecydowana większość firm udziela pierwszej pożyczki bez żadnych dodatkowych opłat.

  #35734 Reply

  mingamo

  Ja także należę do tych osób, które zdecydowaną większość spraw załatwiają w weekendy. Wtedy po prostu mam więcej czasu. Nie wyobrażam sobie aby po 8 godzinach pracy, a czasami i 10 (nadgodziny w firmie, w której pracuje, to nie taka rzadkość), zdecydowała się na odwiedziny w oddziale banku. Po prostu, nie miałabym już na to ani siły ani czasu. Dlatego też już od dłuższego czasu korzystam tylko i wyłącznie z oferty pożyczek pozabankowych. Najczęściej pożyczam pieniądze na 30 dni. Nie potrzebuję więcej czasu na spłatę zobowiązania.

  #35830 Reply

  danuta

  W weekend jeszcze nie pożyczałam pieniędzy. Nie wiem dlaczego. Zawsze o pożyczce myślę w poniedziałek – wtorek, a więc wraz z początkiem nowego tygodnia. Może za jakiś czas będę potrzebować pieniędzy “na już” w weekend. Cieszę się, że nie będę miał problemów z ich otrzymaniem. Rozumiem, że wniosek możemy nie tylko złożyć, ale także otrzymać wiadomość, czy został on zaakceptowany czy tez nie, a także pieniądze trafią na moje konto?

  #35831 Reply

  emira40

  I ja dość często pożyczam pieniądze w czasie weekendów. Wtedy po prostu mam więcej czasu. W tygodniu bardzo rzadko jestem w domu. Często wyjeżdżam. Taka praca. Mam nadzieję, że niebawem się to zmieni. Planuje bowiem powiększenie rodziny. Za pierwszym razem najbardziej obawiałam się tego, że przelew otrzymam dopiero w poniedziałek. Tak na szczęście się nie stało.

  #35832 Reply

  marian

  Nie powinno być żadnych problemów. Nie ma znaczenia czy wniosek o pożyczkę w parabanku złożymy w poniedziałek czy sobotę. Pieniądze bardzo szybko pojawią się na Naszym koncie. Na to wskazuje moje doświadczenie. Bardzo cieszę się z takiej możliwości. Nie chciałbym aby sytuacja się powtórzyła, ale gdy ostatnim razem występowałem z wnioskiem o chwilówkę w weekend, byłem w sytuacji podbramkowej, nie lubię gdy takie sytuacje pojawiają się w moim życiu.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Szybka pożyczka online w sobotę
Your information: