fbpx

Pilnie szybki kredyt – mam na głowie komornika!

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  Owado88 3 years, 10 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #29846 Reply

  Adi88

  Witam, kiedyś już pisałem na tym forum i dostałem bardzo szybką pomoc od Was i co najważniejsze trafną, dlatego pisze ponownie. A więc, pracuje na czas nieograniczony, zarabiam zaledwie 1200zł netto, wiem, że niektórzy nawet tyle nie mają ale niestety ale przy takich zarobkach posiadam dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym…. Całkowity metraż to ponad 200m, mój dom położony jest oczywiście na wsi, moja gospodarka wyposażona jest we wszystkie media. Wartość najniższa całości to około 150.000 zł. W księdze z tego co wiem, to wpis o służebności 85 letni, z kolej mój kredyt, który wziąłem wynosi 60 000 zł na możliwie dłuższy okres do spłaty. Proszę Was wszystkich z tego miejsca, którzy się znają na finansowości chociaż trochę lub mają doświadczenia w kredytowości o pomoc lub wskazanie instytucji bądź też osoby prawnej, która jest władna, aby mi mogła w spłacie kredytu. Może być to kredyt konsolidacyjny, który spłaci komornika i resztę zobowiązań. Ja osobiście myślałem o Kruku ale nie wiem, dużo osób narzeka na ich usługi to prawda???

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30043 Reply

  Robert

  Cześć, ja też chciałbym gdzieś pożyczyć pieniądze interesuje mnie konkretny kredyt z powodu komunii mojego siostrzeńca, niestety mam problem, mianowicie mój bik nie jest czysty, dowiedziałem się od specjalisty, że skoro jeden bank z tego powodu odmówił mi kredytu to na pewno każdy inny zrobi to samo. Kurcze ja nie chcę zostać na komunii bez prezentu dla mojego siostrzeńca, dlatego też już zawczasu szukam, skąd wziąć szybko gotówkę i tak żeby żona nie marudziła znowu że zabrakło nam na taki fajny prezent. Pomóżcie proszę – Robert.

  #30044 Reply

  Owado88

  Witam, Panowie przecież jest takie coś jak KRD i tam może sobie każdy zaglądać… Ten rejestr, to naprawdę fajna sprawa, zaglądać tam można, między innymi po to żeby właśnie także chwilówki podawały swoich dłużników, by inni wiedzieli że ktoś już brał jakąś pożyczkę i nie wywiązuje się na czas ze spłatą! Tak też musze z przykrością stwierdzić, że szukanie kredytów bez sprawdzania żadnych rejestrów to bezsens i jestem pewien że takie oferty nie istnieją. Dlatego najlepiej Panowie udać się do kruka, pomogą, załatwią za nas formalności naprawdę warto!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Pilnie szybki kredyt – mam na głowie komornika!
Your information: