fbpx

Szybki kredyt, najlepiej bez BIK

This topic contains 4 replies, has 1 voice, and was last updated by  Mikser 3 years, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30328 Reply

  Remik

  Witam i cześć wszystkich tutaj, mam do Was sprawę a raczej zapytanie – interesuje mnie firma, która jest w stanie pożyczyć mi naprawdę duże pieniądze w pożyczce bez BIK? Pieniądze jakie mnie interesują to kwota koło rzędu 1 000 000 zł. Hmy… Jestem bardzo ciekawy, czy są w Polsce takie firmy pożyczkowe, które takie pieniądze by pożyczyły? Ja coś słyszałem, że spore pożyczki bez BIK daje Bocian, wiem też, że mój kumpel odradzał mi Providenta, bo tam też dostane powiedzmy około 2000 zł bez BIK, ale odsetki są znacznie wyższe. Z kolei Profi Credit obecnie pożycza największe pożyczki ale niestety zbiera kolosalne opłaty, często nawet czterokrotność samej pożyczki. Wiem też i mam na uwadze to, że, dokładnie chwilówki zazwyczaj dotyczą stosunkowo małych kwot i na taką kwotę mogę bez problemu liczyć i narazie jedynie na takie kwoty mogę zaciągnąć kredyt. A jak będę chciał na dużą sumę to pewnie bez sprawdzania BIKu się nie obędzie? A może lepiej rozejrzyj się za kredytem? Chociaż jeśli mam wpis w BIK może nie być najłatwiej zapewnie?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30430 Reply

  Wiesław

  Witam, najlepiej to poszukać jakiś porównywarek czy coś w tym stylu i skorzystać z jakiejś firmy, tylko porządnej, która wymaga zaświadczenie o dochodach ale nie sprawdza historii kredytowej, np. Vivus, Wonga, Skok Stewczyka, Alior Bank.

  #30431 Reply

  Józefa

  Cześć ja brałam na w smart-pożyczka i jestem zadowolona i to bardzo, wystarczy wysyłać wniosek, oni oddzwaniają i dostajesz gotówkę.

  #30432 Reply

  Darson

  Może w końcu warto pomyśleć o oddłużaniu i wyjściu z sytuacji długów, jeśli mamy ciężką sytuację, można ją oddać do firmy oddłużeniowej, która zajmie się planem restrukturyzacji naszego zadłużenia w tedy to wszędzie dostaniemy kredyty, pożyczki itd. ;D

  #30433 Reply

  Mikser

  Cześć, kredyt bez bik to w sumie jest to ciężki wybór. Ja bym jednak radził, aby sobie poszukać informacji na temat firmy w której chce się wsiąść jakąś pożyczkę – bez bik. Bo tego jest bardzo wiele w sieci i niekiedy można się bardzo zdziwić ile to %% nam wyszło przy takiej pożyczce. Najlepiej to sprawdzić na porównywarce jakiejś. Pozdrawiam Serdecznie.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Szybki kredyt, najlepiej bez BIK
Your information: