fbpx

Pożyczka bez BIG Infomonitor

This topic contains 8 replies, has 0 voices, and was last updated by  Levi 4 years, 3 months ago.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #2016 Reply

  Yeti

  Czy możecie mi polecić jakieś tanie i łatwe w otrzymaniu pożyczki bez infomonitora? Mam tam negatywny wpis i sprawdzanie tej bazy dyskwalifikowałoby mnie jako pożyczkobiorcę. Zależy mi też na jak najniższych kosztach pożyczki, wiadomo nikt nie lubi oddawać monstrualnych sum za pożyczkę, zwłaszcza krótkoteminową. Czy któraś w firmy pożyczających kasę za pierwszym razem bez prowizji nie sprawdza infomonitora?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #4610 Reply

  Zenobiusz

  Taką pożyczkę bez infomonitora dostaniesz na pewno w ekspress kasa. Tam na 100% sprawdzają tylko KRD. Co równie dobre u nich to to, że nie określają poziomu wymaganego dochodu. Fakt, że za pierwszym razem nie dostaniesz więcej niż tysiaka, ale oni z tym sprawdzaniem nie przesadzają.

  #4612 Reply

  Anka

  Również ofin.pl weryfikuje jedynie KRD, pozostałych o ile wiem w ogóle nie sprawdzają. Fajną promocję mają teraz w Wonga, ale tam niestety infomonitor wchodzi w rachubę więc dla Ciebie odpada.

  #4614 Reply

  Levi

  Sory, że tak zupełnie z innej beczki no i morze trochę głupie pytanie, ale co to właściwie ten Infomonitor jest i kiedy tam można trafić????

  #4616 Reply

  Szymek

  A czy to naprawdę takie ważne co to jest. Cenna jest informacja czy sprawdzają czy nie, bo wiadomo czy w ogóle tracić czas na staranie się i jakieś tam przelewy weryfikacyjne robić. Niestety większość sprawdza infomonitor, a szkoda bo na fajne warunki można by się załapać.

  #4622 Reply

  Al

  Wbrew pozorom jest to dosyć ważne bo Infomonitor to Biuro Informacji Gospodarczej, trafia się tam jak się nie płaci mając działalność, ale jak się spłaci wierzyciela to bardzo szybko można z tego rejestru zniknąć.

  #4625 Reply

  Zenobiusz

  No nie wiem czy tak znowu szybko w BiK wisi się dobre 5 lat…

  #4628 Reply

  Al

  No ale my nie mówimy o BiK ale o BiG, a stamtąd wierzyciel, którego spłaciłeś jest zobowiązany Cię wykreślić w ciągu 14 dni. Sam też możesz się do nich zgłosić z potwierdzeniem wpłaty na rzecz tego wierzyciela. Powiem jeszcze tylko, że za niewykreślenie grożą kary.

  #4630 Reply

  Levi

  No to rzeczywiście z tego wynika, że w tej sytuacji najlepiej jak najszybciej spłacić dług i zniknąć z tego rejestru, bo jego akurat sprawdza większość firm pożyczkowych. Podobnie zresztą jak inne rejestry więc najlepiej po prostu spłacać długi, a dopiero potem zaciągać kolejne pożyczki.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Pożyczka bez BIG Infomonitor
Your information: