fbpx

Umowa pożyczkowa na telefon.

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Roman 3 years, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30508 Reply

  Zbyszek

  Witam chciałbym wziąć chwilówkę przez telefon, i chciałbym może spróbować wziąć od Via sms albo Sms365. Ale w sumie nawet nie wiem jakie dane będą mi potrzebne przy rozmowie z pracownikiem? A może ktoś z Was wie ile trwa taka rozmowa i o co mogą mnie pytać? Aaa no i najważniejsze, czy rozmowa jest płatna jak normalnie między numerami czy coś więcej, bo wiadomo, że nie chcę mieć problemów później.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30672 Reply

  Marian

  Hej, słuchajcie podstawową kwestią jest zapoznanie się z całą umową, dzięki czemu wiemy, co tak naprawdę podpisujemy i na co jednocześnie wyrażamy swoją zgodę. A gdy jakiś zapis w umowie jest niejasny, warto go skonsultować z doradcą finansowym bądź też inną osobą, która orientuje się w tego rodzaju umowach.

  #30673 Reply

  Staszek

  Kredyt przez sms jest fajny ale pamiętajmy, że aspektem na który w umowie należy zwrócić uwagę jest termin zwrotu pożyczki oraz wysokość odsetek, nawet gdy jest to ,,sms pożyczka”. Dzięki temu wiemy do czego się zobowiązujemy w momencie podpisania umowy. A wiadomo, że świadomość kosztu całkowitego zaciąganej pożyczki umożliwia osobie biorącej pożyczkę ustalenie czy będzie ona w stanie spłacić określoną kwotę.

  #30674 Reply

  Roman

  Ważny jest także całokształt takiej ,,mobilnej umowy” w tedy należy sprawdzić czy zostały w niej ujęte zarówno dane pożyczkodawcy, jak i pożyczkobiorcy oraz czy zawiera ona wszelkie istotne informacje kredytu. Gdy nasza umowa jest napisana w sposób niejasny i niezrozumiały bądź gdy brakuje w niej danych, nie należy jej zatwierdzać. Dlatego, by mieć pewność, że firma oferuje bezpieczne pożyczki, należy pożyczać wyłącznie w rzetelnych i sprawdzonych instytucjach, których profesjonalizm potwierdzają posiadane certyfikaty – ja tu polecić mogę MiniCredit, bo posiada zarówno Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy jak również Certyfikat Rzetelnej Firmy. Aaaa i umowy pożyczkowe i kredytowe zawierane z bankami to najczęściej wielostronicowe dokumenty, pisane mało czytelną czcionką, zawierające liczne, dlatego uważajmy….

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Umowa pożyczkowa na telefon.
Your information: