fbpx

Ustalenie nowego terminu spłaty lub rozłożenie rat

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Gertas 4 years, 4 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #1058 Reply

  XOXO99

  Czy ktoś z was orientuje się może które firmy chwilówkowe zgadzają się na przedłużenie spłaty i ustalenie nowego terminu na przelew należności lub z którymi można się “dogadać” aby otrzymać możliwość rozłożenia na raty? Jakie macie doświadczenia z firmami pożyczkowymi?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1089 Reply

  miłosz

  mi się udało rozłożyć raty w vivus i sohocredit, da się

  #1090 Reply

  uzurpator

  z tego co ja kiedyś pożyczałem to zgodziło się w moim przypadku pandamoney i vivus.pl. w filarium nastomiat miałem tylko 14zł odsetek po tym jak się spóźniłem ze spłatą prawie dwa miesiące wiec niezle

  #1927 Reply

  Klaudyna

  Wydaje mi się, że jest to możliwe, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na spłatę chociażby części długu np. połowę czy jedną czwartą. Potem próbuj negocjować!

  #1960 Reply

  Gertas

  To jak najbardziej możliwe rozwiązanie, zakładając, że firmy konkretne są w stanie w ogóle się dogadać na temat takiego częściowego spłacenia, rozkładania na raty i tak dalej. Nie wszystkie są za, ale znajdziesz też takie, które naprawdę wykazują się sensownością i elastycznością w myśleniu na ten temat. Jeśli więc spróbujesz, zagadasz i wgłębisz się w szczegóły, to jest duże prawdopodobieństwo, że takiego rodzaju możliwość będzie faktycznie do wykorzystania. Negocjacje są ważne, bo można sporo ugrać, a w zasadzie nie możesz stracić już więcej, niż wynosi twoje zadłużenie.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Ustalenie nowego terminu spłaty lub rozłożenie rat
Your information: