fbpx

Vivus czy Wonga, która lepsza?

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Kamil 3 years, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30505 Reply

  Danielo

  Cześć tak sobie myślę od dłuższego czasu nad wzięciem pożyczki, krótkiej chwilówki nic specjalnego, ale nie do końca wiem jaką firmę wybrać, problem w tym, że słyszałem sporo opinii tych dobrych o Vivusie że niby nie ma z tam problemów i jest w miarę tani. Hmy z kolei Wonga jest bardziej popularna, jak dla mnie i teraz nie wiem co wybrać też nie wiem do końca wiem jak wyglądają zasady w wonga.com – ktoś może powiedzieć więcej na ich temat?

  Z tego co do tej pory udało mi się ustalić to, to że Wonga ma jeden minus, max pożyczka to 750 zł, a w Vivus teraz to jest 1600 zł. Jeśli ktoś będzie miał z czego oddać na 100% to jest kwota za jaką można coś sensownego już zrobić. pozdrawiam

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30680 Reply

  Mirko

  Cześć wiadomo, że oferty Wonga i Vivus są adresowane do osób, które z różnych powodów mogą mieć problem z uzyskaniem pożyczki w zwykłym banku, to trzeba jasno powiedzieć. Hmy a tak w ogóle, że obie firmy poddają wnioskodawcę weryfikacji, bo wypełniając formularz internetowego wniosku, musimy wyrazić zgodę na sprawdzenie przez firmę rejestrów…..

  #30681 Reply

  Darek

  Prawda jest taka, ogólnie weryfikacja tożsamości pożyczkobiorcy i odbywa się przy pomocy prostego mechanizmu; trzeba przelać niewielką kwotę na konto podane przez firmę… W tedy pożyczkodawca upewnia się, że rachunek bankowy faktycznie należy do wnioskodawcy i nie ma do czynienia z próbą wyłudzenia. Po drugie szeroko zakrojone kampanie reklamowe obu firm opierają się na tym samym schemacie. To znaczy, że obie firmy starają się przyciągnąć klientów, oferując pierwszą pożyczkę za niewielką opłatą. Wonga i opłaty oraz prowizje wynoszą 10 zł. Vivus zupełnie za darmo, jednak oferty różnią się dość znacznie ze względu na możliwą do uzyskania kwotę i termin jej spłaty.

  #30682 Reply

  Kamil

  Hej nie wiecie co wybrać? Może to Wam pomoże 😉 podziękujecie potem.

  ,, Podstawowe różnice pomiędzy pożyczkami:
  – Vivus jest pożyczya nowemu klientowi niemal dwukrotnie większą sumę, niż Wonga – aż 1400 zł.
  – Wonga podchodzi do potencjalnego klienta z dużą ostrożnością czyli maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 750 zł.
  – Vivus oferuje pożyczkę o zerowym oprocentowaniu. Oczywiście, jeżeli zostanie spłacona w nieprzekraczalnym terminie 30 dni, rzeczywiście można uznać ją za darmową.
  – Wonga ustaliła promocyjny, stały koszt pierwszej pożyczki a ten wynosi on 10 zł niezależnie od tego, czy pożyczamy 50 zł czy 750 zł.”
  2383 znk.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Vivus czy Wonga, która lepsza?
Your information: