fbpx

W jakich firmach nie brać chwilówek?

This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  asszala 3 years, 11 months ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • #28664 Reply

  grazyna43

  Mój mąż w tym roku będzie obchodził 50 urodziny. Chcę go zaskoczyć. Niestety zarabiam bardzo mało. Nie oszczędzam nic. Coraz poważniej myślę o tym, aby złożyć wniosek o chwilówkę. Za kilka miesięcy moje zarobki wzrosną, mój pracodawca podpiszę ze mną umowę na pełen etat. Nie mam żadnego doświadczenia. Nigdy nie pożyczyłam pieniędzy w parabankach. Moje pytanie brzmi następujące. Których firm pożyczkowych powinnam unikać?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29143 Reply

  asszala

  Nie pożyczaj pieniędzy w parabankach, które nie cieszą się dobrą opinią. Opinie na temat poszczególnych firm możemy znaleźć w Sieci. M.in. na tym forum. Nie bez znaczenia jest regulamin. Nie powinien on wzbudzać Naszych obaw. W przypadku nawet najmniejszych wątpliwości, napiszmy o nich do potencjalnego pożyczkodawcy, poczekajmy na odpowiedź.

  #38441 Reply

  Martyna

  Hej tutaj Kuba, ja osobiście korzystałem z takich firm pozabankowych jak Wonga, oraz Lendon. Obie pożyczki pozabankowe dostałem dość szybko, w jednym z przypadków korzystałem z opcji pożyczka przez sms, akurat to było w Wonga. Cały proces wzięcia takiej pożyczki jest bardzo prosty. W zasadzie wystarczy podać kilka podstawowych danych osobowych, wnioskowaną kwotę, a także na ile rat mają Ci rozłożyć taką pożyczkę i potem trzeba poczekać na weryfikację wniosku. Kwestia w zasadzie paru godzin, raz udało mi się dostać pożyczkę po 2 godzinach!

  #38442 Reply

  Damian

  Ja ogólnie zawsze biorę pożyczkę w pozabankowych, ponieważ jest to dla mnie szybsza forma, niż tradycyjny bank. Wypełniam wniosek przez internet, podaje sporo mniej informacji o sobie, apożyczkę dostaję jeszcze tego samego dnia. Z firm pozabankowych korzystam tylko dwóch, Lendon i Provident. W providencie można wnioskowac o dużo większe kwoty, w każdym bądź razie w obu nich dostaniemy pożyczkę od ręki. Po wypełnieniu wniosku następuje jego weryfikacja poprzez krótką rozmową głosową przez telefon i to w zasadzie tyle. Następnie pieniądze przelewane są na konto wskazane we wniosku.

  #38443 Reply

  Krystian

  Co Wy z tym niebezpieczeństwem pożyczek pozabankowych, bez obaw, nie ma niebezpiecznych. Jednak podczas wypełniania wniosku nie należy ściemniać o swoich dochodach, podawać realne dane, a poza tym odpowiednio przeliczyć swoje możliwości spłacania rat co miesiąc, by potem się nie okazało, że miesięczny budżet jest za mały by pokryć ratę kredytu, bo niestety konsekwencje z tego tytułu nie są miłe… I można w bardzo łatwy sposób popaść w falę długów, aczkolwiek poza tym bez obaw! Ja osobiście polecam Wonge, bo tylko tam brałem pożyczkę!

  #38444 Reply

  Anna

  Powiem wam, że niesamowicie prosto jest dostać pożyczkę w Wonga, a także w Filarum. W obu nich łącznie miałem już 5 pożyczek, które udało mi się nawet spłacić przed czasem i zaoszczędzić parę stówek na kosztach kredytowych. Warto nadmienić, że spłacając wcześniej, unikamy odsetek, które były wyliczone na cały okres obowiązywania pożyczki. Zatem jeśli potrzebujecie pieniędzy, warto wejść jeszcze dzisiaj na stronę na przykład wspomnianej Wongi, i wypełnić wniosek. Pieniądze powinny być u Państwa maks do 24 godzin, choć zwykle to odbywa się dużo szybciej, raz miałem pieniądze już po 4 godzinach!

  #38434 Reply

  Karolina

  Powiem Ci tak, w których unikać pożyczek pozabankowych ciężko powiedzieć, zależy też pod jakim kątem patrzeć na to… Na pewno warto unikać pożyczek pozabankowych w firmach, które mają wysokie oprocentowania, zatem warto porównać kilka ofert… a tak to raczej wszystkie pożyczki pozabankowe te popularniejsze, jak Filarum, Vivus, Wonga etc. są bezpieczne, ogólnie te co reklamują się w TV na 100 procent są bezpieczne, także śmiało przeglądnij oferty, złóż wniosek i czekaj na pieniądze!

  #38435 Reply

  Darek

  Zanim weźmie się pożyczkę w parabanku warto poczytać opinie w internecie, jeśli, któraś firma jest mniej popularna to tym bardziej warto przeglądnąć internet i zobaczyć co o tym sądzą inne osoby. Za bezpieczne pożyczki pozabankowe można uznać na pewno te, które mają od czasu do czasu reklamą w TV, tam raczej oszuści się nie reklamują, bo byłby to nie mały skandal na całą Polskę! Za bezpieczne pożyczki pozabankowe to na pewno Wonga, Vivus, Filarum, Lendo etc.

  #38436 Reply

  Wiola

  Aby stwierdzić, która pożyczka pozabankowa jest bezpieczna, wystarczy przeglądnąć internet. Obecnie pełno już opinii o każdej firmie pozabankowej. Raczej 99% z nich jest bezpieczna, oszustów ciężko znaleźć. Ja osobiście mogę polecić takie firmy pozabankowe jak Wonga, Lendo, Vivus, Zaimo, a także ostatnio brałem pożyczkę w Providencie. Wszystkie te firmy oferują wypełnienie wniosku przez internet, a także od jakiegoś czasu modne stały się pożyczki smsowe. Z mojej strony to wszystko, życzę powodzenia w przyznaniu kredytu!

  #38437 Reply

  Kacper

  Na razie można śmiało brać pożyczki pozabankowe, każda firma została już sprawdzona przez setki osób. Warto jednak zwrócić uwagę na to, które pożyczki pozabankowe wychodzą taniej. Każda firma ma swoje oprocentowanie, dlatego warto zrobić zestawienie. Co też ważne, każda firma pozabankowe oferuje udzielenie pożyczki na inny czas spłaty, jedne oferują na przykład 2000 na 6 miesięcy maksymalnie, a inne pozwolą rozłożyć raty na nawet 12 lub 24 miesiące, to na pewno dużo większe udogodnienie w budżecie miesięcznym!

  #38438 Reply

  Kamil

  W internecie to fakt, obecnie znajdziemy same zweryfikowane firmy. Zresztą oszuści nie przeleją Ci pieniędzy, a je od Ciebie wezmą, także akurat bez obaw… bo czasami ludzie źle interpretują bezpieczeństwo brania pożyczek pozabankowych… Sprawdźcie koniecznie ofertę Wongi, ostatnio brałem i uważam, że całkiem przyzwoita. Wnioskowałem o 2000 złotych i dostałem je w zasadzie od ręki, pieniądze miałem po 5 godzinach na koncie.

  #38439 Reply

  Wojtek

  JA osobiście nie polecam Vivusa, jak dla mnie zbyt wysokie oprocentowanie tam jest. Tak ogólnie to pożyczki pozabankowe są bezpieczne, tak samo jak również pożyczki smsowe, które to w zasadzie oferują firmy pozabankowe. Spokojnie można wnioskować o nawet 10 tysięcy w takich pożyczkach pozabankowych. To dość duże kwoty, rozłożyć też można na sporo czasu, najdłuższy czas rozłożenia w pożyczkach pozabankowych to 2 lata równe. Są szybsze niż zwykłe pożyczki w bankach, gdzie weryfikacja klienta potrafi trwać nawet 2 dni dobre, zanim dodzwonią się do firmy, w której się pracuje by potwierdzić ten fakt…

  #38440 Reply

  Patrycja

  Ja natomiast mogę polecić wam pożyczkę Lendon, obecnie mają dodatkowo fajną promocję. Generalnie warto pamiętać o tym, że im krótszy czas spłacania, tym mamy mniej do oddania, oczywiście musimy to dobrze przekalkukować, by w każdym miesiącu podczas trwania pożyczki móc regulować bez problemu ratę. Wszystkie dane i tak zostaną zweryfikowane, przez specjalne systemy komputerowe, co też ogranicza czas oczekiwania na potwierdzenie wniosku kredytowego. Ja osobiście polecam pożyczkę w Zaimo, wnioskowałem ostatnio o 4000 złotych i dostałem ją bez problemu.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
Reply To: W jakich firmach nie brać chwilówek?
Your information: