fbpx

Właśnie mi minął kolejny dzień żeby spłacić odsetki

This topic contains 4 replies, has 1 voice, and was last updated by  Klaudyna 4 years, 3 months ago.

Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)
 • Author
  Posts
 • #1013 Reply

  Andrzej

  To już kolejny dzień jak mam do spłacenia odsetki w pewnej firmy, wiem ze juz pewnie nie chca sluchac mojego tlumaczenia ze to jest petla kredytowa z kturej coraz trudniej sie wydostac ale potrzebuje pieniedzy na splate. szukam pomocy

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1039 Reply

  Gonsiu

  Uważajcie na pętlę kredytową. Mój jeden kolega niestety wpadł w cośtakiego i teraz ma niezłe problemy żeby się z tego wyplątać. warto przemyslec sprawe czasami.

  #1040 Reply

  adamekojoj

  ej jak to uda ci sie zalatwic jakos to daj znac bo jestem ciekawy (podobna sprawa do twojej)

  #1038 Reply

  honorata

  Hej. Jak trudna sytacja to spróbuj pożyczyć od rodziny najbliższej, troche sie nasłuchasz ale czasem lepsze to niż spłata pożyczki drugą.

  #1922 Reply

  Klaudyna

  Przede wszystkim, nie wpadaj w panikę. Zorientuj się, czy w rodzinie lub wśród znajomych czy nie masz jakiegoś doradcy finansowego – spróbowałby zastanowić się nad warunkami ugody czy też nad ewentualnymi oszczędnościami. Nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby wyjścia. Trzymam kciuki! Pamiętaj, że jak wpłacisz na konto jakiekolwiek pieniądze, to powinno zwolnić proces egzekucji długu!

  #38473 Reply

  Mariola

  W pętle kredytowe to przeważnie wpadają jakby nie było ludzie młodzi, nieogarnięci i podchodzący do życia zbyt lajtowo. A potem takie branie kredytów kończy się jak się kończy… Co do pytania czy w waszym przypadku da się pomóc, raczej nie realne… a nie możecie w pracy wziąć jakiś nadgodzin, ew. iść do drugiej na pół etatu by dorobić coś pieniędzy i mieć z czego spłacać?

  #38474 Reply

  Marcin

  No na Twoim miejscu kolego to nie wiem, albo bym pożyczył od rodziny i uregulował ratę, bo tak to Ci odsetki będą rosły, a skończyć to się może nawet i komornikiem, czego oczywiście Ci nie życzę, ale taka smutna i bolesna prawda. Jeśli to jeszcze jeden kredyt i zalegasz to idzie z tego wyjść. W ilu pozabankowych firmach masz nabrane pożyczki? I na jakie kwoty?

  #38475 Reply

  Monika

  Witaj, tutaj doradca kredytowy, jest szansa Panu pomóc. Musimy tylko mieć przede wszystkim takie dane, jak ilość kredytów, ich kwoty i okres kredytowania każdej pożyczki. Wtedy możemy zaproponować Panu jakąś konsolidację, bez bik i krd. Jeśli byłby Pan zainteresowany, to proszę dać znać. Czekamy na wieści z Pana strony…

  #38476 Reply

  Magda

  Z mojego doświadczenia powiem Ci tak, jeśli masz więcej niż 3 pożyczki pozabankowe to raczej nie licz na to, że dostaniesz kolejną, niezależnie czy to nowa pozabankowa firma, czy już istniejąca dłuższy czas na rynku, no niestety taka smutna rzeczywistość. Nikt nie zaryzykuje i nie da Ci kolejnej pożyczki, skoro nie umiałeś sobie poradzić z obecnymi… Jak tutaj Ci doradzono albo zwykły bank oferujący większe możliwości… w którym do tej pory pytałeś banku? Albo faktycznie dorób coś kasy w każdym miesiącu i jakoś z tego wyjdziesz…

  #38477 Reply

  Patrycja

  Witam, również możliwe, że możemy Ci pomóc, przedstaw nam informacje, te, które wymieniła osoba wyżej. Jeszcze dość poomocne byłoy sprawdzenie punktów w BIK. Takie sprawdzenie możesz zrobić za darmo, wejdź na stronę BIK, załóż konto i pobierz PDF z Twoją historią kredytową. Czekamy od Ciebie na inforamcje, postaramy się pomóc, jak to tylko możliwe.

  #38478 Reply

  LAura

  Cześć, tutaj Ania, przechodziłam jakiś czas temu przez coś podobnego, faktycznie masz przechlapane jednym słowem… W jakim banku do tej pory pytałeś, czy CI to skonsolidują? Być może to były jakieś lipne banki? Bank, bankowi też nie równy, jak parabank, parabankowi… Myślę, że przy kwocie 20 tys około to nie powinno być jednak problemu z tym, chyba, że nie wiadomo co jest w Twojej historii kredytowej, no ale ciężko mi to sobie nawet wyobrazić. Napisz nam coś więcej, to może ktoś Ci pomoże…

  #38479 Reply

  Justyna

  Ja bym chciał podłączyć się pod temat, czy jest mi ktoś wstanie pomóc? Interesuje mnie konsolidacja takich kwot: 1000, 1350, 2230, 4560, są to 4 oddzielne pożyczki, wszystko w parabankach, ale nie pasują mi obecnie te raty, które sobie ustaliłem, bo mi za dużo z budżetu miesięcznego leci, a jeszcze urodziło mi się dziecko, więc to kolejne wydatki doszły… proszę o pilną pomoc, gdzie, do jakiego banku udać się z konsolidacją?

  #38480 Reply

  Tomek

  W Twoim przypadku, konsolidacja tych 4 kredytów pozabankowych nie powinna stanowić problemu dla żadnego w zasadzie banku. W PKOBP nie polecam jednak konsolidować, bo Pani da Ci specjalnie wyższe oprocentowanie by sobie nabić prowizję, no ale przecież z czegoś premię dostać musi, byłem raz w PKO BP, a potem w Rainfeissen Bank i w tym drugim kredyt wyszedł mi o 30 procent taniej, da się? Da… ale trzeba chcieć, a nie myśleć jak oskubać biednego klienta z ostatnich pieniędzy…

  #38481 Reply

  Tymek

  Dokładnie z konsolidacją do 25 tysięcy w żadnym banku nie powinno być problemu, chyba, że o czymś nie wiemy, bo niby z jakiej racji odrzucili Ci ten wniosek? Podali jakiś konkretny powód? Pewnie tak… bo z reguły Pani musi Cię poinformować, czemu nie są wstanie na obecną chwilę udzielić Ci pożyczki… mógłbyś coś nam więcej napisać na ten temat? By znaleźć najbardziej dogodne rozwiązanie dla Ciebie?

  #38482 Reply

  Robert

  Hej, no więc już wam odpowiadam, mam 5 pożyczek, jedna na kwotę 2000 zł – na 8 msc, druga 3000 – na 10 msc, trzecia na 1200 – pół roku, czwarta na 2200 na okres 12 miesięcy i ostatnia na 500 zł na pół roku. Czy z tymi pożyczkami da się coś zrobić? Potrzebowałbym zmniejszyć raty łączne o jakieś 30 procent… Jest takowa szansa? Jak tak, to w jakim banku?

  #38470 Reply

  Damian

  Hej również zwracam się do was z prośbą, czy istnieje jakąś pożyczka dla zadłużonych? Jestem w podobnej sytuacji jak autor tematu, mam kredyty w różnych firmach pozabankowych na łącznie 27500 złotych, raty łącznie są kosmiczne, czy istnieje pozabankowa pożyczka, która pozwoli mi to skonsolidować i rozłożyć na dogodne warunki? Od razu wspomnę, że zwykłe banki odpadają, bo nie chcą mi udzielić, ze względu na moją dotychczasową historię kredytową, ratunku!!!

  #38471 Reply

  Anna

  Jedyne co mnie pociesza to, to że nie tylko ja mam problem z pętlą kredytową. Oczywiście ani w moim, ani waszym przypadku to nic miłego i nikomu tego nie życzę. W każdym bądź razie do rzeczy, potrzebuje podobnie jak kolega wyżej skonsolidować kredyty, ale tylko na 21 tysięcy, gdzie złożyć wniosek, tak by na pewno przeszedł? Nie chce podawać milionu firmom moich danychi odbijać się od ściany do ściany, z informacją, że przykro nam, ale nie udzielimy Pani kredytu na taką kwotę… I najlepiej tak by raty wynosiły maksymalnie 750 zł miesięcznie, jest szansa w ogóle o czymś takim marzyć?

  #38472 Reply

  Witek

  Ja nigdy nie rozumiem ludzi, którzy w takie pętle kredytowe wchodzą, a już przypadków gdy zaciagneli kredyty na przyjemności to wcale… rozumiem, ktoś może być pod ścianą, operacja, leki drogie jakieś czy coś, ale bezmyślnie zaciągać kolejne kredyty, na to by jechać na wczasy, czy kupić sobie cos drogiego by pochwalić się przed znajomymi. Z wami wyżej to może być problem. Jedynie o coś takiego to możecie starać się w providencie, a jak nie, to w normalnym banku, ale skoro koledzy temu pierwszemu wyżej nie chcą normalne banki udzielić, to trzeba zacisnąć pasa, i niestety zmierzyć się ze smutną prawdą, i pobiedować parę miesięcy… bo pewnie nikt komornika na głowie nie chce mieć, a niewypłacalność i nieregulowanie rat właśnie do tego zmierza…

Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)
Reply To: Właśnie mi minął kolejny dzień żeby spłacić odsetki
Your information: