fbpx

Wonga i Vivus zawsze pomogą!

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  Mateusz 3 years, 3 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #30533 Reply

  On

  Witam Was tu wszystkich, jeżeli mamy długi, wierzyciela, komornika , zbankrutowałeś, lub w odwrotną stronę a potrzebujemy dobrego i szybkiego kredytu, innej formy finansowania czy też plany oddłużeniowe, wysokiej dotacji dla firmy, i całe spektrum możliwości to polecam Vivus lub Wonga. com, wystarczy do nich napisać e-mail, lub podać swój. Zawszę chętni pomóc i co ważne są bardzo skuteczni i sprawdzeni osobiście. Firmy, które wymieniłem zawsze doradzą finansowo, są to legalne firmy bez żadnych przedpłat. Teren działania cała Polska więc nie czekaj aż sprawy dojdą do takiego momentu kiedy już nie będzie wyjścia. Ja przynajmniej polecam a wy co myślicie o tym?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30604 Reply

  Dorota

  Witam, oni też sprawdzają rejestry BIK, BIG, KRD, KBIG i ERIF? Chociaż powszechnie wiadomo, że oferty Wonga i Vivus są adresowane do osób, które z różnych powodów mogą mieć problem z uzyskaniem pożyczki od banku. To chyba trzeba jasno powiedzieć, że obie firmy poddają wnioskodawcę weryfikacji, czyż nie tak? Wiem tyle, że wypełniając formularz internetowego wniosku, musimy wyrazić zgodę na sprawdzenie przez firmę następujących rejestrów….

  #30607 Reply

  Mateusz

  No mój przedmówca ma racje, bo pod tym względem korzystniej prezentuje się Wonga, bo lista rachunków, umożliwiających szybką weryfikację, jest naprawdę długa…. Podaje tu parę z nich:, GetIn, Idea Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, Invest Bank, Kredyt Bank, Credit Agricole, mBank, Meritum Bank, Alior Bank, Bank Ochrony Środowiska, BGŻ, BNP Paribas, Bank Pocztowy, Polbank, Raiffeisen, Toyota Bank, VW Bank, BPH, BZ WBK, Citibank, Deutsche Bank Polska, FM Bank Millennium, Multibank, Nordea, Pekao SA, PKO BP,

  #30606 Reply

  Marciś

  Witam, pewnie, że się opłaca! Ale warto pamiętać, że weryfikacja tożsamości pożyczkobiorcy jest najważniejsza i odbywa się przy pomocy prostego mechanizmu – trzeba przelać niewielką kwotę na konto podane przez firmę, dzięki czemu pożyczkodawca upewnia się, że rachunek bankowy…. Tutaj trzeba uważać, oni niby sprawdzają czy faktycznie należy do wnioskodawcy i nie ma do czynienia z próbą wyłudzenia. Przelew niestety ale często musimy wykonać z naszego konta osobistego, bo też firmy nie uznają wpłat pochodzących z kont firmowych, kont członków rodziny lub dokonywanych w pocztowym okienku. Przykładowo decydując się na zaciągnięcie pożyczki w Wonga, warto wziąć pod uwagę w jakim banku posiadamy konto. A w szczególności wtedy, gdy zależy nam na jak najszybszym czasie. Bo jeżeli nasz bank znajduje się na liście kont, na które firma przyjmuje wpłaty, przelew weryfikacyjny zostanie wykonany wręcz natychmiast bądź też w przeciągu kilku minut ale, jeżeli posiadamy konto w innym banku, to czas zaksięgowania przelewu zależy od sesji międzybankowych.

  #30605 Reply

  Marcin

  No tak, ja tutaj jeszcze dodam, że jeżeli figurujemy w którejkolwiek z baz danych dłużników, nasze szanse na uzyskanie pożyczki maleją… Ale warto też podkreślić, że kryteria stosowane przez firmy przy ocenie wniosku o pożyczkę są znacznie mniej restrykcyjne, niż ma to miejsce w przypadku banków dlatego moim zdaniem Wonga czy Vivus to najlepsze rozwiązania na szybką gotówkę.

  #30603 Reply

  Janusz

  Cześć i Witam a więc tak, aby uzyskać pożyczkę w Wonga lub Vivus wystarczy tylko posiadać dowód osobisty, zarejestrować się w serwisie, a także dysponować kontem bankowym. Ostatni punktcby w celu potwierdzenia tożsamości. Vivus stawia tutaj przede wszystkim na dodatkowe wymagania, dotyczące wieku: o pożyczkę mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 20 lat, a górna granica wieku to 78 lat. Wonga nie precyzuje, czy wiek wnioskodawcy wpływa na ocenę wniosku.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Wonga i Vivus zawsze pomogą!
Your information: