fbpx

Wpis w rejestrze dłużników – gdzie dostać pożyczkę

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Paweł 2 years, 7 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #31850 Reply

  Radek

  Witam jestem tutaj na forum, ale widzę że jest nas wielu z podobnym problemami jak mój a więc potrzebuje kredytu na 80 lub 100 tyś zł hipotekę mam już zajętą ale mogę oddać pod ziemie. Zaznaczam tu jeszcze raz, że niestety jestem zarejestrowany w rejestrze dłużników i bank mi nie da jedynie spółdzielczy ale potrzebowałbym dwóch poręczycieli – pomocy!!!

  Jeszcze wpadłem na taki pomysł by skorzystać z pożyczki bez bik nie potrzebowałbym żadnych poręczycieli a gotówkę dostane nie wychodząc z domu ale nie wiem czy tu dostanie taką kwotę jakiej potrzebuje?
  Pozdrawiam

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #32019 Reply

  Misiek

  Hejooo, jeśli mamy negatywne BIK, KRD i ERIF to pożyczkę otrzymamy jedynie od firmy, która nie sprawdza żadnych baz danych. Dlatego też jedynie w Providencie lub Profi Credit można dostać fajną pożyczkę. Jak wiem to obie te firmy nie weryfikują swoich klientów w rejestrach dłużników, a pożyczek udzielają na bardzo prostych zasadach. Jeżeli gotówkę chcemy od reki to wybierzmy Providenta, bo w tej firmie załatwienie formalności trwa bardzo krótko a pieniądze zostaną nam przekazane od razu w momencie podpisania umowy.

  #32020 Reply

  Renio

  Dodam, że należy wykazać potencjalnemu pożyczkodawcy, że nie wydamy pożyczki na byle co i mamy za co ją oddać. Nie musimy łzawo przedstawiać, że potrzebujemy na węgiel, gdy tak naprawdę chcesz kupić lodówkę – bądź szczery, ale pokaż się od pozytywnej strony.

  #32021 Reply

  Idoxxx

  Dla mnie Provident jest najlepszy, bo tam rozmawia się z przedstawicielem. A jeszcze jak umówimy się na wizytę domową to w ogóle sprawdza niewiele – najłatwiej jest tam dostać kasę. No ale musimy mieć jakieś zaświadczenie o dochodach, że cokolwiek zarabiasz, albo masz jakąś rentę.

  #32022 Reply

  Paweł

  Provident – musisz mieć dochody i dobrze jest mieć jakiś papierek na ten dochód, umowa zlecenie wypisana na kolanie się nada. Patrzą też na to czy mamy mieszkanie, samochód, czyli coś co pokazuje, że faktycznie zarabiasz. Ale to zależy od przedstawiciela, z którym się kontaktujesz bezpośrednio, a oni z reguły dają pożyczki bez problemu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Wpis w rejestrze dłużników – gdzie dostać pożyczkę
Your information: