fbpx

Wziąć kredyt na dogodnych warunkach ale gdzie?

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  Juljuszek 3 years, 4 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #30327 Reply

  Józe77k

  Słuchajcie bo ja tak szczerze na widok fałszywych reklam związanych z bankami i ich ofertami, to aż mi ręce opadają, ale człowiek ładuję się na własne życzenie. Ja niestety też jestem zbyt łatwowierny, wiozłem kumplowi kredyt, oczywiście był to bardzo bliski mi przyjaciel -no kumpel z ławy szkolnej, a teraz spłacam, ta osoba nie poczuwa się w obowiązku spłacać, wręcz jeszcze mi psuje reputację. W sądzie sprawy nie założę, bo kredyty niestety widnieją na mnie, a do tego wiem że kumpel dawny się po prostu się wszystkiego wyprze, ale nie ma nic gorszego bo sam bym się wstydził, gdyż on pracuję w resorcie, więc po co mają wszyscy wiedzieć jakiego on ma wroga we mnie, potem więcej kłopotu…. Tak, więc rozumiem wszystkich którzy mają podobne problemy, tylko co ja mam zrobić? Może jakiś kredyt konsolidacyjny? Do tego wszystkiego nie potrafię określić swojej zdolności, a mój doradca niestety się nie odzywa od tygodnia. Dochody moje to ponad 2000 zł. umowa o pracę, moją żona ma zarobki 2300. Ja osobiście będę miał większe dopiero w lipcu, bo około 2500zł.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30427 Reply

  Mariusz

  Cześć słuchajcie napotkałem się na taką sytuację dziś chcąc wypłacić pieniądze z bankomatu nie mogłem tego dokonać z powodu odmowy. Po telefonie do banku dowiedziałem się, że mam zablokowane konto ale wszystkiego mam się dowiadywać w oddziale banku tam z kolei po kilku telefonach dowiedziałem się, że konto jest zablokowane ze względów bezpieczeństwa ale szczegółów nie zna. Napisałem reklamacje z zapytaniem o powód blokady poczym zrezygnowałem z banku i dołączam się do tytułowego zapytanie, gdzie teraz?

  #30428 Reply

  Juljuszek

  Hej zróbcie tak…Najlepiej jest złożyć wnioski o kredyt do 2-4 banków by mieć porównanie i pole manewru w przypadku długiego oczekiwania na decyzje. Oczywiście takie wnioski nie wymagają jakichkolwiek zobowiązań. Natomiast doradcy kredytowi banków oddzwonią do nas w terminie, wyliczą nam dokładną zdolność kredytową, przedstawią symulację spłat rat kredytu – oczywiście wszystko bezpłatnie-ja osobiście polecam Geting bank, ING lub Wonga.com. Jedynia tak możecie się dowiedzieć co i jak – pomogłem?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Wziąć kredyt na dogodnych warunkach ale gdzie?
Your information: