fbpx

Zła historia BIK, czy ktoś pomoże?

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  Kasia 3 years, 9 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #29776 Reply

  Łukasiewicz

  Cześć, słuchajcie mam duży problem, mianowicie z powodu zaległości w płaceniu poprzednich kredytów, jestem wpisany w BIK, to niestety dyskwalifikuje mnie z wzięcia kolejnego kredytu. Wiem, wiem zadajecie sobie pytanie – kolejny kredyt? Czyśty chłopie oszalał? No niestety ale nie oszalałem, w spadku po dziadku dostałem dom, który okazał się w późniejszym czasie zadłużony, no i w ruch poszedł jeden, drugi kredyt, do tego utrata pracy… Obecnie tonę w długach, nikt mi nie chce pomóc a domu nie da się sprzedać, bo za duży dług… zostają mi firmy pozabankowe typu Provident, Profi Credit. Moje pytanie – czy te firmy są wiarygodne, brał tam, ktoś z was pożyczkę? Czy to kolejni naciągacze? Na długi nie mam już ochoty (jestem na kolejne kłopoty finansowe, po prostu za stary…). Słyszałem też, że mogę spróbować oddłużania i czyszczenia BIK, dzięki prawnikowi ale czy to dobry pomysł i czy w Internecie znajdę serwisy, które udzielają takich usług – to może naprawdę pomóc?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29799 Reply

  Przeme66k

  Witam Cie, no słuchaj z BIK to nie taka łatwa sprawa, bo jest to po prostu dodatkowe zabezpieczenie. Ono ułatwia tak zwaną – cesję wierzytelności w przypadku kiedy nie spłacasz, dla innych banków oczywiście. W tedy to inwestor czyli bank nie chce dochodzić długu sądownie tylko woli go zwyczajnie wziąć przez komornika, dlatego jeśli masz dużo długów i do tego BIK to rzeczywiście będzie ciężko…

  #29800 Reply

  Kasia

  Jest na rynku z tego co wiem chociaż jeden bank, który Ci pomoże – to Skok Stewczyka, który spłaci obecne kredyty dając nowy skonsolidowany, pod warunkiem, że wpiszesz się w KW…

  #29801 Reply

  Darecek

  Kasia ma racje, też byłem zadłużony i Skok Stewczyka mi pomógł, szybka decyzja, raty do spłaty wszystko okeej. Polecam

  #29802 Reply

  Przeme66k

  Pomogą ale nie przy takim zadłużeniu… Skonsolidują tylko wtedy, gdy będzie to opłacalne dla nich a nie dla Pana z tytułowego materiału… Ludzie banki nie są bez interesowne, zrozumcie to w końcu.

  #29803 Reply

  Kasia

  Widzę, że mamy tu prawdziwego eksperta :D. Najlepiej będzie jak Pan Łukasiewicz zapyta po prostu w banku czy mu pomogą i tyle… Czekamy na odpowiedź. Pozdrawiam.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Zła historia BIK, czy ktoś pomoże?
Your information: