fbpx

Zła historia w BIK, bardzo potrzebuje pomocy i gotówki!

This topic contains 5 replies, has 1 voice, and was last updated by  Ona 3 years, 10 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #29667 Reply

  Mieczysław

  Niestety ale mam problemy ze spłatą kredytów, przez co jestem wpisany w BIK, dlatego też banki nie są wstanie udzielić mi kredytu. Jedyne co mi zostało, to firmy pozabankowe typu Provident, Profit Credit, Wonga, Vivus itd. Moje pytanie skierowane do was wiąże się z dwoma rzeczami, po pierwsze czy mogę spróbować oddłużania i czyszczenia BIK z pomocą prawnika? W sieci znalazłem serwisy, które udzielają takich usług może pomogą, co wy o tym myślicie?

  Drugie pytanie wiąże się z sytuacją, gdy czyszczenie BIK nic nie da. Mam sporo kredytów, więc czy mam możliwość skonsolidowania moich wszystkich zadłużeń? Tutaj zaznaczę, że dzwoniłam do kilku banków i odmówiono mi takiej usługi a zmniejszył się mój dochód i szukam możliwości rozłożenia kredytu na równe raty. Gonienie po bankach i przebieranie tony papierów, plus tego każdy z banków ma inne oprocentowanie -to nie jest zbyt wygodne…

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29720 Reply

  Ona

  Cześć, potrzebuje na już 25 tyś na zakup samochodu do firmy, inaczej wpadnę w długi, miesięcznie mogę spłacać nawet po 1000 zł pomóżcie.

  #29716 Reply

  Bartosiewicz

  Cześć, słuchaj miałem bardzo podobny problem co ty ,ale dostałam kredyt w Credit Agricole. Nie wierzyłem ale to prawda, tam nie sprawdzają bik. Dzięki im spłaciłem wszystkie zobowiązania, teraz mam tylko jeden kredyt który sobie spłacam ratalnie i spokojnie.

  #29717 Reply

  Adam

  Witam, ja mam złą sytuacje od ponad 3 lat, chodzi tu o BIK I KRD, niestety ale potrzebuje 2000zł i nigdzie nie chcą mi jej dąć – pomóżcie mi.

  #29718 Reply

  Orus335

  Siema ja też niestety jestem w bik, mam umowę spłaty na czas nieokreślony i zarobki1450 na rękę tylko. Potrzebuje pożyczyć 3500 na raty na dłuższy okres czasu, myślałem realnie by sięgnąć pomocy eBanku.

  #29719 Reply

  Pawela

  Szukałem już chyba wszędzie pomocy a tu widzę, że Nas jest więcej niż osób które chcą pomóc hehehe. Tak ogólnie, to kto może pomóc osobie tonącej w długach? No tak, jeśli ktoś jest zadłużony to istnieje przekonanie, że nie odda….

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Zła historia w BIK, bardzo potrzebuje pomocy i gotówki!
Your information: