Vivus 1 dzień spóźnienia – co teraz?

0
322
Vivus 1 dzień spóźnienia – co teraz?
Ocena

Vivus udziela swoich pożyczek pozabankowych na stosunkowo krótki czas, bo tylko 30 dni. Firma nie rozkłada ich na raty, istnieje jedynie możliwość przedłużenia terminu spłaty. Na takie rozwiązanie powinni decydować się klienci, którzy wiedzą, że środki będą mieli dopiero za jakiś czas. Termin spłaty mogą wówczas odpłatnie wydłużyć o 7, 14 lub 30 dni. Nie zmniejsza to jednak pozostałej do spłaty kwoty, co jest niekorzystne.

Postępowanie w przypadku jednego dnia opóźnienia z Vivus

Dlatego, w razie opóźnienia trwającego zaledwie jeden dzień, najlepiej jest poinformować o tym dział obsługi klienta telefonicznie. Jeżeli jest to kolejna pożyczka, firma na pewno nie naliczy żadnych kosztów za opóźnienie, ani odsetek terminowych.

Jeżeli jednak jest to pierwsza pożyczka danego klienta, wówczas traci on możliwość skorzystania z promocji pożyczki za darmo. Bez kosztów oraz odsetek można oddać pożyczkę jedynie w terminie. Wówczas lepiej jest zapłacić za wydłużenie terminu spłaty o czas siedmiu dni. Zawsze warto jednak zadzwonić i dowiedzieć się więcej od pracownika firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here