Vivus a konto w alior bank

0
32
Vivus a konto w alior bank
Ocena

Firma Vivus posiada konta w pięciu bankach, dzięki czemu może wykonywać przelewy na konta klientów zlokalizowane w tych samych bankach w trybie ekspresowym. Naturalnie osoby nie posiadające konta w żadnym z tych pięciu banków (Alior Bank, Millenium Bank, PKO BP, Pekao SA, Getin Bank) również mogą liczyć na szybkie księgowanie wpłat – proszone są jednak o korzystanie z konta Vivus prowadzonego przez Millenium Bank.

Vivus a konto Alior Bank

Posiadacze konta w banku Alior mogą natomiast liczyć na realizowanie płatności w czasie rzeczywistym. Zarówno w momencie dokonywania przelewu jednego grosza w procesie rejestracyjnym, jak i później przy spłacie zobowiązania, powinni wybierać rachunek Vivus prowadzony właśnie przez Alior Bank. Numer konta Vivus w Alior Banku to: 8249000050000452023540903 i jest on dostępny z zakładki kontakt na stronie www.

Osoby posiadające konta w innych bankach muszą naturalnie liczyć się z opóźnieniami wynikającymi z pracy systemu ELIXIR i różnych godzin wykonywania sesji przelewów międzybankowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here