Vivus czy można spłacać w ratach?

0
38
Vivus czy można spłacać w ratach?
Ocena

Vivus udziela pożyczek gotówkowych przez Internet z krótkim terminem spłaty. Maksymalnie może on wynosić do 30 dni. Jeżeli klient nie może spłacić w całości swojego zobowiązania, ma możliwość opłacenia przedłużenia terminu spłaty. Nie ma możliwości rozłożenia swojego długu na raty do pewnego momentu.

Raty w Vivus

Jeżeli dłużnik nie spłaca zobowiązania, Vivus wysyła do niego upomnienia i monity. Można spodziewać się telefonów, listów oraz smsów z działu windykacji. Po jakimś czasie, firma ostatecznie sama proponuje pożyczkobiorcy rozłożenie zadłużenia na raty. Oczywiście, sama proponuje wysokość rat oraz ich ilość, a także termin płatności.

Dla wielu osób takie rozwiązanie jest sporym ratunkiem. Niekiedy okazuje się bowiem, że spłata pożyczki nie jest możliwa, a ciągłe opłacanie przedłużenia terminu spłaty, niestety w ogóle nie wpływa na wysokość pozostałej kwoty. Lepiej jest więc wstrzymać się z uiszczaniem takiej opłaty i odczekać kilka tygodni, a Vivus sam powinien zaproponować rozłożenie reszty pożyczki na raty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here