W jakich godzinach czynne jest Filarum?

0
42
W jakich godzinach czynne jest Filarum?
Ocena

Osoby zainteresowane pożyczkami udzielanymi przez firmę Filarum mogą kontaktować się z pracownikami do godziny 22. Praca w firmie zaczyna się o godzinie ósmej rano. Można oczywiście pisać na skrzynkę mailową po godzinach pracy, ale nie otrzymamy żadnej odpowiedzi. Dokładnie tak samo będzie, jeśli wpłacimy po godzinie 22 pieniądze na konto w celu weryfikacji naszych danych.

Kontakt z pracownikami Filarum

W podanych godzinach można dzwonić i dowiadywać się wszystkiego odnośnie pożyczek. Telefon jest dostępny dla tych osób, które chcą zaciągnąć pożyczkę jak i dla tych, które mają problemy ze spłatą. Warto dzwonić, dowiadywać się i ustalać wszystkie szczegóły. Można również połączyć się przez czat z jednym z pracowników, który ma właśnie dyżur. Im więcej klient wie tym bardziej będzie przekonamy, że firma Filarum to prawdziwi profesjonaliści, którzy oferują pożyczki na najlepszych warunkach.

Jest to firma pewna i taka, która zawsze dba o swojego klienta. W kilkanaście minut będzie decyzja o pożyczce i pieniądze na koncie klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here