W jakich godzinach czynne jest Moneyman?

0
38
W jakich godzinach czynne jest Moneyman?
Ocena

Wiele osób szukając firm pożyczkowych, zastanawia się w jakich godzinach są one uruchomione, by można było wziąć spokojnie pożyczkę. Należy jednak pamiętać, że większość firm w tym Moneyman nie mają placówek, do których można się udać. Wszystko załatwiają przez internet oraz telefon. W każdym momencie można wejść na stronę i załatwić to co trzeba.

Czyli w niedzielę można dostać pożyczkę?

W każdym momencie i w każdy dzień tygodnia można wejść na stronę firmy  i zarejestrować się. Działanie Moneyman to jednak nie tyko firma ale też współpraca banków, które mają przekazywać pieniądze. Dlatego zarejestrować się można w każdej chwili. Jednak szybkość  weryfikacji oraz przekazania pieniędzy na konto klienta dotyczą też i w większości są zależne od banku klienta. Wszystkie etapy rejestracji idą automatycznie, natomiast w dwóch miejscach opiera się to o pracę banku.

Dlaczego?

Podczas weryfikacji, klient musi przekazać jeden grosz, by dokończyć weryfikację klienta. Jeśli więc w niedzielę ktoś zleci przelew ale bank go zrealizuje dopiero w poniedziałek, to niestety cały proces otrzymania pieniędzy również zakończy się w poniedziałek. Dlatego warto mieć konto w banku, który współpracuje z firmą Moneyman. Wtedy przelewy są wykonywane niemal natychmiast.

Najszybciej i najbardziej efektywnie jednak otrzymuje się pożyczkę w godzinach: od 8 do 20 od poniedziałku do piątku oraz  sobotę od 10 do 16. Wtedy zwykle pracownicy są na miejscu i w razie potrzeby służą pomocą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here