W jakich godzinach Filarum wysyła pieniądze?

0
77
W jakich godzinach Filarum wysyła pieniądze?
Ocena

Filarum rozpatruje wnioski internetowe, stacjonarne oraz telefoniczne swoich klientów w ciągu kilkunastu minut. Weryfikacja wniosków odbywa się przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 8 do 22 i w tym czasie również wysyłane są przelewy pieniędzy. Najlepiej zdecydować się na podanie numeru rachunku prowadzonego przez ten sam bank, który prowadzi rachunki dla Filarum. Wówczas pieniądze znajdują się na rachunku błyskawicznie i wpływają nawet w weekendy.

Jeżeli jednak klient składa wniosek i podaje numer rachunku w obcym banku, powinien pamiętać o godzinach księgowania się środków. Przede wszystkim, bank prowadzący rachunek dla Filarum ma swoje sesje wychodzące kilka razy w ciągu doby, a bank klienta swoje sesje przychodzące.

Jeżeli więc wniosek zostanie złożony i rozpatrzony do południa, pieniądze powinny pojawić się na koncie klienta tego samego dnia, w godzinach popołudniowych. Późne złożenie wniosku, przed samą godziną 17 oznacza już jednak, że środki najprawdopodobniej pojawią się dopiero następnego dnia koło południa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here