W jakich godzinach są sesje Filarum?

0
33
W jakich godzinach są sesje Filarum?
Ocena

Filarum przelewa pożyczki swoim klientom niezwłocznie po złożeniu przez nich wniosku. Przede wszystkim, należy pamiętać o tym, że wnioski są rozpatrywane przez firmę w godzinach jej pracy, a więc od 8 rano do 22. Jeżeli wniosek zostanie złożony w innym czasie, musi czekać do rana następnego dnia.

Poza tym, moment wpływu pożyczki zależy również od tego, w jakim banku ma swój rachunek pożyczkobiorca. Filarum korzysta z kilku rachunków bankowych w różnych bankach i realizuje z nich swoje przelewy. Jeżeli klient posiada rachunek w tym samym banku, może liczyć na przelew środków błyskawicznie, w czasie realnym.

Sesje Filarum a konto bankowe

Jeżeli jednak posiada konto w innym banku i złoży wniosek popołudniu, jego środki wpłyną najprawdopodobniej następnego dnia. Najlepiej sprawdzić, w jakich godzinach realizowane są sesje wyjściowe elixir w banku, z którego płynie pożyczka oraz sesje wejściowe we własnym banku. Jeżeli wniosek zostanie przed południem, środki powinny wpłynąć bez problemu tego samego dnia – ostatnią sesją wejściową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here