Wakacyjny konkurs w Wandoo.pl

Data dodania: 22 sierpnia, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 31 sierpnia, 2017 r.
wandoo konkurs
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Konkurs z wandoo.pl

Wakacje to czas zabawy i wypoczynku, rozrywki. Każdy z nas ma w pamięci ludzi, zdarzenia, sytuacje, które nas rozbawiły, zaskoczyły, zauroczyły. W swoich telefonach, aparatach fotograficznych znajdziecie dziesiątki takich przykładów. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z wakacji i przekonajcie nas, że te wakacje były najwspanialsze – wyślijcie zdjęcie, narysujcie, napiszcie o tym, może być piosenka, wiersz – byle kreatywnie, byle ciekawie.

Weźcie udział w konkursie „Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia”.

Warunki udziału w konkursie?

By wziąć udział w konkursie nie trzeba wiele. Wystarczy spełnić dwa niezmiernie proste warunki:

  • Po pierwsze skorzystaj z naszej oferty pożyczkowej w terminie 11 sierpnia – 03 września 2017. Nie ważne czy jesteś nowym klientem czy już zarejestrowanym.
  • Po drugie, wyślijcie nam uzasadnienie dlaczego te wakacje były lub są tak wspaniałe. Przekonujcie nas w dowolny sposób – wyślijcie zdjęcie, narysujcie, napiszcie o tym, może być piosenka, wiersz…

Weź pożyczkę w okresie trwania konkurs i przekonaj nas, że miałeś wspaniałe wakacje.

Nasze nagrody to wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Masz szansę wygrać jedną z nagród:

o Nagroda główna: laptop HP 14 i3-6006U

o Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB

o Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB

Wyniki konkursu

Odpowiedzi na zadanie konkursowe prosimy wysłać na adres konkurs@wandoo.pl. Konkurs jest skierowany do klientów Wandoo Finance sp. z o.o., którzy w okresie trwania konkursu od 11 sierpnia 2017r. do 03 września 2017r. wzięli pożyczkę na portalu wandoo.pl.

Komisja konkursowa wybierze najciekawszą odpowiedź będącą odpowiedzią na zadanie konkursowe w terminie do dnia 12 września 2017r. Komisja konkursowa składa się z trzech osób wybranych przez Organizatora. Podstawowe kryteria oceny zadań konkursowych są następujące: pomysłowość, oryginalność i wartość artystyczna. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o otrzymaniu nagrody za pomocą wiadomości e-mail.

Przeczytaj więcej w regulaminie konkursu na Wandoo.pl