lendon.pl

Pożyczka Kredito24 Opinie

Pożyczka Kredito24 Opinie
4.46 (89.23%) 13 głosów

Pożyczki kredito24 Opinie Pożyczki kredito24
Chwilówka z Kredito24 to szybki i prosty sposób na uczciwą pożyczkę. Bez względu na to, czy potrzebne są pieniądze na wakacje, remont łazienki, naprawę samochodu, czy prezent dla dziecka Kredito24 oferuje swoim klientom możliwość szybkiego i sprawnego otrzymania pożądanej kwoty. Firma nie pyta o cel zaciągania pożyczki, ważna jest jedynie satysfakcja z usług. Oferują pożyczkę do 10000 złotych z terminem spłaty dopasowanym do indywidualnych możliwości.

Zaciągając pożyczkę klient w prosty sposób może samodzielnie obliczyć kwotę do spłaty przy pomocy suwaków bądź przejrzystej tabelki umieszczonej na stronie internetowej www.kredito24.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Kredito24 Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Chmielna 19, 00-021 Warszawa
Telefon: 022 307 13 31
E-mail: info@kredito24.pl
Strona www: www.kredito24.pl
Godziny pracy firmy: 10:00 – 21:00
NIP: 5252534005
REGON: 146209184
KRS: 0000429058

W Kredito 24 opłaty za udzielenie pożyczki są zdecydowanie bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi ofertami dostępnymi na rynku.

Dodatkowo w Kredito 24 odsetki są naliczane w zależności od wysokości pożyczanej kwoty i terminu spłaty, dzięki czemu od samego początku klient wie, ile będzie go to kosztować.

 • Minimalna kwota, jaką można pożyczyć od Kredito24 wynosi 300 złotych.
 • Maksymalna kwota pożyczki od Kredito24 do 2000 złotych.

Dodatkowo swobodnie można ustalić termin spłaty. Warto jednak pamiętać, że maksymalny czas na spłatę to 30 dni od momentu pojawienia się pieniędzy na koncie.

 • Ponadto Kredito24 za darmo pożyczy pieniądze, jeżeli spłaci się pożyczkę w przeciągu 7 dni.
 • W Kredito24 pierwsza pożyczka za darmo jest udzielana już w przeciągu 10 min!
 • W Kredito24 oprocentowanie jest najniższe w porównaniu do innych ofert.

Firma wie, że najważniejszy jest bowiem dobry kontakt z klientem i budowanie wzajemnego zaufania. Kredito24 pożycza pieniędzy osobie, która ukończyła osiemnasty rok życia.

Wymagania w Kredito24 – to naprawdę łatwe!

W Kredito24 zasady od zawsze są jasno sprecyzowane, a umowa nie zawiera żadnych ukrytych informacji. Dzięki automatycznemu programowi decyzje o pożyczce są udzielne błyskawicznie. Kredito24 przelewa pieniądze przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Klienci mogą być również całkowicie spokojni, bowarunki umowy nie zmieniają się. Spłata ma miejsce zawsze w terminie wcześniej wyznaczonym przez klienta. Klient może wnioskować również o przedłużenie terminu spłaty pożyczki uiszczając odpowiednią opłatę na nr konta bankowego. Koszty przedłużenia umowy prezentują się w następujący sposób:

 • 12% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 7 dni,
 • 16% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 15 dni,
 • 32% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 30 dni.

Przede wszystkim firma ceni sobie zadowolenie i komfort klienta, jeżeli zatem ma on problem ze spłatą pożyczki daje mu możliwość rozłożenia kwoty zadłużenia na dogodne raty. Należy złożyć w serwisie internetowym wniosek o raty i ustalić warunki spłaty.

Zaloguj, złóż wniosek i wydawaj pieniądze na dowolny cel

Aby otrzymać od Kredito24 pieniądze potrzebnych jest zaledwie kilku minut. W trosce o wygodę klientów zminimalizowane zostały Kredito24 warunki do niezbędnego minimum. O pieniądze wnioskuje się on-line i potrzebny jest tylko komputer z dostępem do internetu lub smartphon, a samo logowanie do kredito24 zajmuje dosłownie chwilkę.

Klient sam wybiera kwotę, jakiej potrzebuje i ustala termin spłaty za pomocą suwaków umieszczonych na stronie internetowej www.kredito24.pl.

Po pierwszej terminowej spłacie będzie miał również możliwość składania wniosku za pomocą Kredito24 przez sms. Wystarczy, że wyśle wiadomość o treści: Kredito24 kwota pożyczki długość pożyczki, a na tej podstawie Kredito24 będzie rozpatrywać wniosek. W przypadku, gdy zostanie on pozytywnie rozpatrzony pieniądze trafią na jego konto w przeciągu 10 minut.

Pożyczka dla każdego

W Kredito24 nie są potrzebne żadne zaświadczenia o zarobkach! Klienci często pytają czy Kredito24 dzwonią do pracodawcy, dla firmy zaś najważniejsze jest zadowolenie klienta, a nie jego kontrolowanie. Jeżeli pożyczka jest spłacana terminowo automatycznie wzrasta zaufanie do tego klienta i tym samym daje się mu szansę na uzyskanie w przyszłości większej sumy. Druga pożyczka zawsze daje większe możliwości klientowi, który terminowo wywiązał się z umowy. Z każdym nowym wnioskiem wzrasta bowiem jego wiarygodność. Docenia się rzetelnych i uczciwych klientów i jest to jedyna dla weryfikacja kredytobiorcy, który ma możliwość samodzielnego zbudowania swojego wizerunku w oczach firmy.

Wniosek w Kredito24 – zobacz jakie to proste!

 • Należy wybrać kwotę i długość pożyczki na suwakach na podanej stronie internetowej
 • Złożyć wniosek o pożyczkę wpisując swoje dane personalne

Można również zwiększyć swoją szansę na pożyczkę rejestrując się za pomocą portalu społecznościowego.
W Kredito24 rejestracja jest bardzo prosta – jest to zaledwie 5 prostych kroków, które zajmą niecałe 2 minuty.

 • Do zalogowania się w serwisie Kredito24 potrzebne są tylko 3 rzeczy:
 1. Dowód osobisty
 2. Telefon komórkowy
 3. Dostęp do bankowości on-line
 • Aby można było zweryfikować, że wnioskodawca jest posiadaczem podanego konta bankowego, na które Kredito24 ma przelać pieniądze najpierw konto firmy należy wpłacić kwotę w wysokości 0,01 zł.

W Kredito24 konto bankowe, na które przelewane są pieniądze musi bowiem należeć do osoby ubiegającej się o pożyczkę.

 • Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku natychmiast przelewane są pieniądze na konto, W Kredito24 zajmuje to zawsze nie dłużej niż 10 minut!

Oczekując na przelew należy mieć jednak na uwadze fakt, iż bank może zarejestrować przelew z opóźnieniem wynikającym z godzin pracy placówki lub problemami technicznymi.

Dzięki statusowi pożyczki klient może na bieżąco kontrolować swoją pożyczkę w serwisie internetowym.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów została stworzona specjalna aplikacja Kredito24, dzięki której można wnioskować o pożyczkę bez względu na miejsce aktualnego pobytu. Wystarczy, że pobierze się aplikację, wypełni wniosek, a w ciągu kilku minut można otrzymać przelew z pożądaną kwotą. Na każdym etapie składania wniosku możliwy jest szybki i prosty kontakt do Kredito24 w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.
Jeżeli klient nie pracuje, ma „umowę śmieciową” a pilnie potrzebuje gotówki – Kredito24 wychodzi mu naprzeciw!

W Kredito24 odmowa jest ostatecznym rozwiązaniem, na które firma decyduje się bardzo rzadko.

Osoby bezrobotne bądź nieposiadające stałego miejsca zatrudnienia praktycznie nie mają żadnych szans na otrzymanie pożyczki z banku. W podobnej sytuacji są również osoby, które pracują na umowę zlecenie lub umowę o dzieło, ponieważ krótki termin ich zatrudnienia sprawia, iż potencjalny kredytobiorca jest dla banku po prostu niewiarygodny. Niepewne źródło dochodu nie może być dla takiej instytucji gwarantem terminowej spłaty pożyczonej kwoty. Naprzeciw potrzebą takich osób wychodzi zatem Kredito24 bezrobotny. Pożyczki udzielane są tu bowiem bez zaświadczeń o zarobkach i zbędnych formalności. Ponadto w Kredito24 przyznawalność pożyczek jest bardzo duża, dlatego też żaden klient nie zostanie pozostawiony bez pomocy.

Czy kredito24 sprawdza BIK i KRD?

Biuro Informacji Kredytowej to instytucja, która zbiera informacje o wszystkich kredytach zaciągniętych przez Polaków zarówno tych, które zostały spłacone terminowo, jak i tych, które zalegają z płatnościami. Nawet krótkoterminowe problemy z płynnością finansową są zapisywane i uniemożliwiają wzięcie kredytu w banku nawet przez 5 lat! Jednakże miesięczne opóźnienie w spłacie raty wcale nie musi oznaczać, że nie oddamy całej kwoty w określonym terminie. Dla BIK jest to jednak wystarczający powód, aby zablokować możliwość wzięcia pożyczki. Dlatego też Kredito24 bez BIK to doskonałe rozwiązanie dla osób, które obawiają się weryfikacji swojej historii kredytowej. Wielu klientów przed wzięciem pożyczki zastanawia się czy Kredito24 sprawdza BIK i za każdym razem są pozytywnie zaskakiwani.

Kredito24 pytania i odpowiedzi

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości możliwy klient może skontaktować się pod numerem telefonu (22) 307 13 31 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-21 lub mailowo pod adresem info@kredito24.pl.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Godziny pracy: 10:00 – 21:00 10:00 – 21:00 10:00 – 21:00 10:00 – 21:00 10:00 – 21:00
Czas decyzji Wiek Zaś. o dochodach Koszt weryfikacji Limity Terminy
10 min. od 18 nie trzeba 0,01 zł od 300 do 2 000 zł od 7 do 30 dni
Przykładowe koszty pożyczki: 300 zł 500 zł 750 zł 1000 zł 1200 zł
7 dni 21 zł 35 zł 52 zł 70 zł 84 zł
14 dni 42 zł 70 zł 105 zł 140 zł 168 zł
30 dni 90 zł 150 zł 225 zł 300 zł 360 zł

21 Responses to Pożyczka Kredito24 Opinie

 1. Konrad napisał(a):

  Witam ja polecam Kredito24 – strona ładna, kolorowa i koszty niskie, także korzystać, korzystać ;).

 2. MariuszP napisał(a):

  Raty w Kredito jak dla mnie są ok i faktycznie maja produkt którego nie mają inne pożyczki pozabankowe do tego jest tanio.

 3. Radziu990 napisał(a):

  Witam Serdecznie tutaj wszystkich ja w kredito miałem pożyczkę za darmo i nie narzekam. Nie spłaciłem więcej niż pożyczyłem.

 4. Adam napisał(a):

  Według mnie Kredito24 ma super tanie te pożyczki ja ostatnio skorzystałem z takiej pozyczki na 1500 złotych na – nawet biku nie sprawdzali i oferta naprawdę fajna.

 5. Gość napisał(a):

  A korzystał ktoś z tej pożyczki i jakie są warunki na pożyczkę na 1500 złotych?

 6. Mariola napisał(a):

  Ja tam w kredito miałam pożyczkę za darmo i też nie narzekam hihihi naprawdę, super oferta!

 7. Szymon napisał(a):

  Naprawdę super szybko i sprawnie

 8. Marian napisał(a):

  perfekcja w każdej chwil polecam!

 9. Bartłomiej napisał(a):

  Naprawdę dobra firma pożyczkowa oraz przejrzyste zasady udzielania pożyczek.

 10. Waldek napisał(a):

  Super skorzystałem z najnowszej promocji bez opłat. Jestem bardzo zadowolony z ekspreskasa.pl. Polecam

 11. Edek napisał(a):

  Polecam ich naprawdę! Długo szukałem dobrej pozyczki, poczytałem trochę opinii i koniec końców zdecydowałem się na nich, pieniądze trafiły szybko na konto polecam.

 12. Przemek napisał(a):

  Hehehe z formalności tylko dowód osobisty, a przy spłacie żadnych niespodzianek, nieporozumień, polecam, polecam, polecam.

 13. Radosławek napisał(a):

  Weryfikacji mojego konta w Kredito24.pl był potrzebny tylko mój dowód osobisty i1 grosz!

 14. Mysiek napisał(a):

  Na wskazane kredito przed Kredito24.pl wpłaciłem kwotę 0.01 PLN, pieniądze została mi zwrócone zaraz po tym, jak parabank zaakceptował mój wniosek o pożyczkę.

 15. Polecony napisał(a):

  Też polecam, super sprawa

 16. Misiek napisał(a):

  Zapewne nikt nie doczytał, że kredito udziela pożyczki też przez sms – polecam!

 17. Rytuał napisał(a):

  Ja skorzystałem właśnie z tej opcji i mogę swobodnie polecić Kredito24 super!

 18. Adrianek napisał(a):

  Polecam ! super sprawa!

 19. Emmo napisał(a):

  Według mnie to Kredito24 ma super te pożyczki.

 20. Wacek napisał(a):

  Polecam gorącoooo

 21. Mrs Choice Alonzel napisał(a):

  Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? jeśli tak, skontaktuj się z nami trustfastloanitd1@aol.com z kwoty Nazwa kraju Okres okupacji numer telefonu i cel kredytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *