2 dni spóźnienia w Vivus – jakie konsekwencje?

0
59
2 dni spóźnienia w Vivus – jakie konsekwencje?
Ocena

Pożyczając w Vivus należy liczyć się z tym, że firma udziela swoich chwilówek z krótkim terminem spłaty, wynoszącym zaledwie 30 dni. Oczywiście, istnieje możliwość zapłacenia za wydłużenie terminu spłaty, jednakże jest to dość spory koszt, a opłata wcale nie zmniejsza kwoty do zapłaty.

Vivus – opóźnienie opłaty o 2 dni

Jeżeli opóźniona zostanie w spłacie pożyczka pierwsza, w promocji, najpewniej trzeba będzie zapłacić za nią w całości. Nie będzie już podlegała promocji, w której jest całkowicie za darmo i nie naliczają się koszty, ani oprocentowanie. W takiej sytuacji, najlepiej jest skontaktować się z działem obsługi klienta i dowiedzieć, jakie są możliwości. Być może wystarczy opłacić jedynie siedem dni przedłużenia terminu spłaty.

Jeżeli jednak jest to kolejna pożyczka, najlepiej nie opłacać wydłużenia terminu. Wystarczy odebrać telefon z działu windykacji lub skontaktować się z Vivus i poinformować o swoich problemach. W przypadku dwudniowego opóźnienia, najprawdopodobniej nie zostaną naliczone żadne odsetki karne, ani opłaty.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here