Szybka pożyczka na rozpoczęcie działalności

0
670
Szybka pożyczka na rozpoczęcie działalności
Ocena

W obliczu nieciekawej sytuacji na rynku pracy coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej – choćby niewielkiej mikrofirmy. Ale bez względu na to, jaka branża i wielkość firmy wchodzi w grę, mało kto dysponuje taką gotówką, by móc uruchomić działalność bez wsparcia finansowego.

Można składać wnioski o dotacje – ale to niepewne źródło, a procedury czasochłonne. Banki nie zawsze zobaczą w nas wiarygodnego kontrahenta. Jeśli nie potrzebujesz bardzo dużej kwoty na start możesz zdecydować się na szybkie pożyczki bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Tylko – jaką firmę wybrać?

1. Provident
Provident cieszy się chyba największym zaufaniem konsumentów. Pożyczki od tej firmy nie są typowymi chwilówkami – łączy je jedynie to, że procedura przyznania pożyczki trwa równie szybko i bez zbędnych formalności. Jednak maksymalna kwota, jaką można tu pożyczyć, to 10 tysięcy złotych, z możliwością rozłożenia na 12 rat.

2. Profi Credit
Profi Credit to propozycja dla osób, które potrzebują nieco więcej niż może zaoferować Provident. Tutaj można liczyć nawet na pożyczkę rzędu 25 tysięcy – z takim wkładem można już na więcej sobie pozwolić podczas zakładania własnej działalności gospodarczej. Pożyczkobiorcy mają możliwość rozłożenia zobowiązania finansowego nawet na 48 miesięcznych rat.

3. Zaimo
Zaimo to kolejna firma, u której można szybko i bez zbędnych formalności pożyczyć do 10 tysięcy złotych. Podobnie jak w przypadku Providenta można podzielić pożyczkę na 12 rat. Aby ją otrzymać, nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. Jest to więc dobry wybór dla osoby bezrobotnej, która chciałaby zmienić coś w swoim życiu i rozpocząć własną działalność gospodarczą.

10 tysięcy złotych podzielone na raty można też otrzymać w TAKTO Finanse, z kolei mniejszy zastrzyk gotówki może zaoferować InCredit (do 5 tysięcy złotych), Zaplo (do 7 tysięcy złotych) czy Hapi Pożyczki (do 7,5 tysiąca złotych). Najważniejsze jest to, że takie pożyczki otrzymasz dosłownie w kilkanaście minut i nie będziesz musiał rozliczać się z tego, na jaki cel pieniądze zostały wykorzystane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here