Pożyczka z zajęciem komorniczym

Data dodania: 18 listopada 2014 r. / Aktualizacja: 5 stycznia 2023 r.

Jednym z najważniejszych obowiązków pożyczkobiorcy jest terminowe spłacanie zapożyczonych pieniędzy. Często właśnie to zaniedbanie doprowadza nas do zguby. Popadanie w coraz większe koszty odwlekania terminu spłaty prowadzi do ogromnych kłopotów finansowych.

Formą ostateczną jest zajęcie komornicze, które dla zadłużonego pożyczkobiorcy nie jest w żadnym aspekcie przyjemne. Zadłużenie trzeba spłacić, a otrzymanie pożyczki z zajęciem komorniczym jest bardzo trudne. Placówka stawia przed zadłużonym klientem szereg wymagań, które musi spełnić.

Zarobki przede wszystkim

Najważniejszą rzeczą decydującą o samym przyznaniu pożyczki i jej ewentualnej wysokości są zarobki osoby zadłużonej. Klient z zajęciem komorniczym jest bowiem dla pożyczkodawcy ogromnym ryzykiem – niespłacenie kredytu jest wysoce prawdopodobne.

Jakie dokumenty trzeba przedstawić?

Dokumentem wymaganym przy realizacji pożyczki z zajęciem komorniczym jest samo zaświadczenie od komornika o wysokości zadłużenia. Ważnym aspektem do uzyskania pożyczki na uniknięcie egzekucji komorniczej jest posiadanie jakiegoś rodzaju zabezpieczenia, np. świadczeń majątkowych, nieruchomości, ewentualnie poświadczeń innych ludzi.

Czy to jest możliwe?

Proces otrzymania pożyczki z komornikiem na karku jest wykonalny, ale nie łatwy. Trzeba się w takim wypadku liczyć z szeregiem formalności przez jakie będziemy musieli przejść oraz ogromem warunków, które niełatwo będzie spełnić. Każda firma dba bowiem przede wszystkim o własne interesy i nigdy nie zdecyduje się pożyczyć pieniędzy komuś, kto może ich nie oddać.
Wiele parabanków zajmuje się udzielaniem pożyczek w takiej sytuacji. Zawsze warto sprawdzić ofertę tych najbardziej znanych, do których zalicza się Provident oraz Wonga.

Tagi: szybka pozyczka z zajeciem komorniczym, pożyczka pozabankowa z zajęciem komorniczym, gdzie pożyczka z zajęciem komorniczym, pozyczka prywatna z zajeciem komorniczym, pożyczka dla zadłużonych z zajęciem komorniczym, pożyczka dla osób z zajęciem komorniczym, pożyczka dla osoby z zajęciem komorniczym, gdzie dostane pozyczke z zajeciem komorniczym, szybka pożyczka dla osób z zajęciem komorniczym, pożyczka gotówkowa z zajęciem komorniczym, pożyczka zakładowa a zajęcie komornicze

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Komentarze

WongaChwilówka nr 1 w rankingu