Pożyczka bez wychodzenia z domu

Data dodania: 19 listopada 2014 r. / Aktualizacja: 11 stycznia 2023 r.

Firmy pożyczkowe obecne na polskim rynku dokładają starań, by jak najlepiej dostosować się do potrzeb swoich klientów. Tym samym wprowadzają liczne udogodnienia, dzięki którym zawarcie umowy pożyczkowej i zdobycie potrzebnej gotówki staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe. W chwili obecnej o przyznanie pożyczki można wnioskować, nie wychodząc z domu.

Jest to dużym ułatwieniem dla osób starszych, chorych lub pracujących w godzinach urzędowania parabanków. Również osoby mieszkające w znacznym oddaleniu od siedziby firmy pożyczkowej nie muszą już rezygnować ze starań o pożyczkę, ponieważ wszystko mogą załatwić za pośrednictwem internetu lub telefonu.

Oferta firm pożyczkowych obejmuje liczne propozycje umożliwiające zdobycie gotówki bez konieczności wychodzenia z domu. Zaliczają się do nich:

  • Pożyczki online. Większość parabanków umożliwia złożenie wniosku pożyczkowego za pośrednictwem internetu. By tego dokonać, niezbędny jest sprzęt komputerowy z dobrym łączem internetowym, dokument tożsamości oraz numer rachunku bankowego. Weryfikacja takiego wniosku trwa bardzo szybko, pieniądze trafiają na konto, a umowa pożyczkowa zostaje dostarczona za pośrednictwem kuriera. Należy ją dokładnie przeczytać i upewnić się, że zgadza się z tym, co ustalono przez internet.
  • Pożyczki przez telefon. Dzięki usłudze pożyczki przez telefon klient może zadzwonić do siedziby firmy pożyczkowej i zgłosić chęć zaciągnięcia pożyczki. W krótkim czasie w jego domu zjawi się przedstawiciel parabanku, który przeprowadzi całą procedurę, przygotuje umowę i przyniesie pieniądze.
  • Pożyczki przez SMS. Pożyczka przez SMS jest wygodną formą pożyczki, którą można zamawiać przez krótką wiadomość tekstową. Stali klienci cieszą się większym zaufaniem pożyczkodawcy, nie są poddawani tak szczegółowej weryfikacji i mogą wnioskować o wyższe pożyczki, niż ma to miejsce w przypadku świeżych klientów. Taką formę proponuje między innymi Provident.

Istnieje wiele możliwości uzyskania pożyczki bez wychodzenia z domu, trzeba jedynie zdecydować, która forma okaże się najwygodniejsza.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Komentarze

WongaChwilówka nr 1 w rankingu