Aasa Opinie

24
182
Aasa Opinie
4.8 z 18 głosów

Pożyczki aasa Opinie Pożyczki aasa
Aasa Polska S.A. jest częścią skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która na rynkach międzynarodowych radzi sobie zupełnie nieźle. W Polsce firma natrafiła dodatkowo na sprzyjające okoliczności – mimo, że liczba parabanków w naszym kraju wzrasta, zainteresowanie szybkimi pożyczkami wciąż jest spore.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Aasa Polska S.A.
Adres: ul. Sienna 64 00-825 Warszawa
Telefon: 22 4 600 300
E-mail: obslugaklienta@asakredyt.pl
Strona www: www.asakredyt.pl
Godziny pracy firmy: pn-czw: 9:00-19:00, pt: 9:00-16:00
NIP: 5252528111
REGON: 146017266
KRS: 0000411939

Pożyczki w firmie Aasa

Na forach internetowych klienci chwalą Aasa głównie za szybkość procedury i łatwość nawiązania kontaktu z obsługą. Wśród głosów krytycznych pojawiają się negatywne opinie o braku minimalnych wymagań wobec pożyczkobiorcy i sporemu w związku z tym ryzyku, podczas gdy w rzeczywistości – jako że sprawdzany jest tu BIK – można spotkać się z decyzją odmowną, a więc firma jak najbardziej kontroluje podpisywane umowy.

Zasadniczo do wymagań wstępnych należą:

 • kryteria wiekowe (między 20 a 75 r.ż.)
 • stały dochód
 • brak zadłużeń
 • stałe zamieszkanie na terenie Polski

Koszty pożyczki

Dodatkowe koszty zależą od tego, o jak dużą kwotę zechcemy wnioskować (pod tym względem firma ma dość zawężoną ofertę: dolny limit pożyczki to 1000 zł, górny – 2000 zł).

Stałymi opłatami wchodzącymi w skład całości przedsięwzięcia są:

 • jednorazowa opłata przygotowawcza (390 zł)
 • miesięczna opłata administracyjna (15 zł)
 • roczna stopa oprocentowania (9 proc.)

Jeśli ktoś chce dokładnie prześledzić koszty potencjalnej pożyczki, znając już dokładnie kwotę, o którą będzie starał się wnioskować, skorzystać może z wbudowanego w stronę Aasa kalkulatora. Ciekawostką jest tu możliwość rabatu w wysokości 10 zł za potwierdzenie danych na portalu Facebook.

Spłata pożyczki

Podobnie jak w przypadku każdego przedsięwzięcia o charakterze finansowym, najważniejszą kwestią jest stały kontakt z firmą – szczególnie, jeśli po drodze pojawiają się problemy. Gdy nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki na czas, (czyli wedle ustalonego podczas podpisywania umowy harmonogramu), najlepiej od razu zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Warto zdawać sobie sprawę zwłaszcza z tego, że:

 • wcześniejsza spłata jest możliwa (z korzyścią dla klienta)
 • zmiana terminów dla poszczególnych rat jest możliwa
 • przedłużenie ostatecznego terminu jest możliwe – po uprzednim kontakcie z Aasa.
Czas decyzjiWiekZaś. o dochodachKoszt weryfikacjiLimityTerminy
72 godz.20 – 70wymagane1,00 złod 1 000 do 3 000 złod 1 do 24 mies.
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNetgotówka Opinie
Następny artykułKyzoo Opinie

24 KOMENTARZE

 1. Widzę, że mają komentarze klientów w większości przypadków pozytywne a klienci chwalą dostępność kredytów i prosty proces ubiegania się o pożyczkę. Chyba zaryzykuje i też wezmę u nich…;)

 2. Tak a wśród tych negatywnych opinii przeważają związane z koniecznością przelewania 1 zł w celu weryfikacji oraz konieczność podpisywania kontraktu u kuriera.

 3. A moim zdaniem firma ta jest naprawdę ok, ale na pewno nie każdy dostanie tam pożyczkę, bo warunki podobne są jak w banku i spore wymagania, ale warto próbować.

 4. Cześć, ja sobie zadzwoniłam i podałam wszystkie dane konsultantowi, chyba na drugi dzień dostałam pozytywna odpowiedz od nich. Dostałam 1000 zł na 7 rat.

 5. Cześć, brałam pożyczkę w ubiegłym roku, głównie ze względu na długi okres kredytowania oraz brak wymaganego zabezpieczenia polecam!

 6. Asa Kredyt to marka należąca do Aasa Polska S.A., przedsiębiorcy udzielającego szybkich pożyczek pieniężnych przez Internet fajna sprawa polecam.

 7. Wszyscy polecają – ja też mogę ich polecić. Wyróżniają ich niskie raty oraz wysoka przyznawalność. Jak ktoś ma bałagan w BIK to można i tak śmiało udarzać.

 8. Ja również dołączam się d opozytywnych opinii. Kiedy byłem w potrzebie nie zawiedli, pożyczka dotarała na konto szybko i dzięki temu mogłam szybko dokonać ważnej płatności

 9. Zdecydowanie pożyczka warta polecenia. Korzystałem z ich usług dwukrotnie i faktycznie pożyczka jest tania jak na ratalne. Na pewno dobre jest też to, że można sprawę załatwić przez internet – to wygodne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here