Co zrobić gdy nie otrzymałem przelewu z Vivus?

0
112
Co zrobić gdy nie otrzymałem przelewu z Vivus?
Ocena

Firma Vivus udziela krótkoterminowych pożyczek pozabankowych na uproszczonych zasadach. Pieniądze można otrzymać wnioskując o nie online, bez konieczności wychodzenia z domu i dostarczania jakiejkolwiek dokumentacji.

Brak przelewu z Vivus

Aby zawnioskować o pożyczkę, wystarczy wypełnić krótki wniosek online i podać w nim podstawowe dane osobowe i teleadresowe. Konieczne jest też dokonanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza. Następnie, można już oczekiwać na decyzję firmy.

Vivus informuje klientów o udzieleniu pożyczki poprzez sms. Taka decyzja podejmowana jest błyskawicznie. Następnie, przelewane są środki.

Klient, który nie otrzymał przelewu od Vivus powinien uzbroić się w cierpliwość. Może to wynikać z tego, że przelew został wysłany z innego banku i oczekuje na sesję wychodzącą, a następnie na sesję przychodzącą. Najlepiej odczekać do dnia następnego do południa. Jeśli do tej pory środki nie pojawiły się na rachunku bankowym, najlepiej jest skontaktować się z działem obsługi klienta Vivus pod numerem 221 221 227. W szczególności w czasie weekendów przelewy od Vivus mogą docierać nieco później.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here