Czy Hapi Pożyczki udziela pożyczki w sobotę?

0
29
Czy Hapi Pożyczki udziela pożyczki w sobotę?
Ocena

Strona internetowa Hapi Pożyczki, która umożliwia złożenie wniosku o pożyczkę, działa przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W tym czasie można złożyć wniosek o udzielenie pożyczki oraz na spokojnie zapoznać się ze wszystkimi warunkami jakie pożyczkodawca przedstawia.

Kiedy więc Hapi Pożyczki jest czynne?

Pożyczka udzielana jest natomiast ręcznie w godzinach otwarcia Biura Obsługi Klienta i tylko i wyłącznie w dni robocze. Biuro Obsługi Klienta Hapi Pożyczki czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00, jak również w Soboty w godzinach od 9:00 do 17:00. Bez względu na dzień w którym pożyczka zostaje udzielona, należy wziąć pod uwagę czas wymagany na dotarcie środków na konto bankowe wskazane we wniosku.

W przypadku systemu przelewów Elixir, który jest w tym przypadku stosowany, przelew może trafić na konto najpóźniej w następnym dniu roboczym, licząc od dnia udzielenia przez Hapi Pożyczki zgody na udzielenie pożyczki, podpisania umowy pożyczkowej i informacji o nadaniu przelewu z oczekiwaną przez nas kwotą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here