Czy Lendon przelewa pieniądze w sobotę?

0
65
Czy Lendon przelewa pieniądze w sobotę?
Ocena

Firma Lendon może przelać pieniądze w sobotę, ale musi zostać spełniony pewien warunek. Wniosek musi zostać pozytywnie rozpatrzony w odpowiednich godzinach pracy. W przeciwnym wypadku nie ma możliwości, aby pieniądze zostały przelane w sobotę.

Godziny pracy – jakie?

Firma Lendon jest do do dyspozycji zainteresowanych w godz. 9:00-18:00. Niemniej, biorąc pod uwagę przelew należy mieć na uwadze czas rozpatrzenia wniosku i wykonanie samego przelewu. Wnioski rozpatrywane są bardzo szybko. Zwykle cały proces nie powinien trwać dłużej niż 15 minut. Jeżeli chodzi o przelew – na stronie internetowej Lendon znajdujemy informację mówiącą o tym, że przelew w ramach tego samego banku powinien dotrzeć w ciągu 30 minut. Reasumując – składanie wniosku przed godziną 18:00 nie jest najlepszym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na sobotnim przelewie.

Co, jeżeli przelew nie zostanie wykonany w sobotę?

Zakładając sytuację, że się spóźnimy, przelew zostanie wykonany w niedzielę (w niedzielę mamy dokładnie takie same godziny pracy jak w sobotę). Gdybyśmy się spóźnili w niedzielę, przelew zostałby wykonany w poniedziałek (analogiczna sytuacja ma miejsce każdego dnia). Naturalnie, cały czas zakładamy udzielenie pożyczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here