Czy Lendon rozkłada pożyczki na raty?

0
89
Czy Lendon rozkłada pożyczki na raty?
Ocena

Z całą pewnością zastanawiacie się nad tym czy Lendon rozkłada swoje pożyczki na raty. Odpowiedź na to pytanie jest znacznie trudniejsza niż mogłoby się wydawać. Mając to na uwadze – nie pozostaje nic innego jak krok po kroku opowiedzieć o wszystkim.

Spłata w ratach jest możliwa

Wspomniane komplikacje wynikają z tego, że spłata w ratach możliwa jest pod pewnymi warunkami. Bardzo duże znaczenie ma choćby to czy wymagany termin spłaty został przekroczony.

Poszczególne przypadki

Czas przejść do tego, co wszystkich interesuje najbardziej – konkrety. Sytuacja wygląda tak, że jeśli chcemy to możemy samodzielnie ustalić swoje raty. Firma stawia tylko jeden warunek – całość musi zostać spłacona przed upłynięciem terminu na spłatę.
Jeżeli jednak termin już minął, mamy dwie inne opcje. Pierwsza z nich to ubieganie się o refinansowanie. Od razu należy podkreślić, że refinansowanie może zostać dokonane wielokrotnie. Drugą opcją jest indywidualny kalendarz spłat. Tylko, że kalendarz ten jest możliwy wyłącznie za zgodą Działu Windykacji. Niemniej, bez wątpienia Lendon oferuje nam różne możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here