Czy Moneyman rozkłada pożyczki na raty?

0
30
Czy Moneyman rozkłada pożyczki na raty?
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób sięga po pomoc w postaci pożyczek. Jest to co prawda rozwiązanie dość ryzykowne, ponieważ pożyczoną kwotę trzeba będzie oddać, jednak dla niejednej osoby to wręcz wybawienie. Dlatego mnóstwo ludzi sięga po pomoc do banków lub firm pożyczkowych, które rozłożą pożyczoną kwotę na raty.

A czy Moneyman rozkłada pożyczkę na raty?

Absolutne każda pożyczka może być rozłożona na raty. Już od pierwszej pożyczki, może być ratalna oczywiście pod pewnymi warunkami. Musi być odpowiednio wysoka kwota. Każda kolejna jest bardziej korzystna, jednak nie wszyscy mają do niej dostęp. Pożyczki w Moneyman dzielą się na cztery poziomy. Każdy kolejny ma inne wymagania i konkretna osoba może ją wziąć. Pożyczki na raty dzielone są na ilość miesięcy:

  • Suoerstart na 61 dni
  • Mega na 3 miesiące
  • Turbo na 4 miesiące
  • Super turbo na 6 miesięcy

Każda z nich rządzi się swoimi prawami, dlatego podczas wybierania pożyczki,  na stronie klienta będzie się wyświetlać wyłącznie dostępna opcja. Oczywiście można sobie skrócić drogę do tej najkorzystniejszej pożyczki, na przykład zbierając punkty bonusowe, które potem przekładają się na konkretne elementy branej pożyczki.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here