Czy można dostać 2 pożyczki w Moneyman?

0
33
Czy można dostać 2 pożyczki w Moneyman?
Ocena

Każda firma, która zajmuje się udzielaniem pożyczek, wie doskonale, że udzielanie pożyczek musi być bardzo ostrożne, by nie narobić sobie oraz klientowi nieprzyjemności. Dlatego zwykle pierwsza pożyczka udzielana jest darmowa, żeby klient mógł się zorientować, czy chce w ogóle w takiej firmie pożyczać. Jednak czasem bywa sytuacja, że ktoś nie skończył spłacać, a potrzebuje już kolejnej pożyczki. Wie, że da sobie radę ze spłatą więc chce spróbować otrzymać kolejną pożyczkę.

Czy tak się da?

Regulamin Moneyman wyraźnie mówi, że nie można starać się o kolejną pożyczkę, jeśli nie spłaciło się poprzedniej. Zatem bez względu na potrzeby klienta, w tym przypadku nie ma odstępstw od regulaminu, ponieważ to jest nienaruszalny punkt. Jeśli ktoś potrzebuje kolejnej pożyczki, może się o nią ubiegać dopiero po uiszczeniu ostatniej raty poprzedniej pożyczki.

Czy w wyjątkowych przypadkach nic się nie da zrobić?

Wyjątkowe przypadki, w których rzeczywiście Moneyman pomaga to trudności ze spłatą pożyczki. Klient może również liczyć na otrzymanie pożyczki na wyjątkowych zasadach, jednak tylko jednej. Nie ma to miejsca w sytuacji, gdy klient jedną pożyczkę już ma i jeszcze nie jest spłacona.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here