Czy można dostać pożyczkę w Moneyman od 20 lat?

0
32
Czy można dostać pożyczkę w Moneyman od 20 lat?
Ocena

Bardzo wiele osób chętnie korzysta z firm pożyczkowych. Jest to podyktowane faktem, iż banki mają dość surowe procedury i zwykle to rwa, lub klient nie ma zbyt ciekawej historii kredytowej. Dlatego powstały firmy pożyczkowe czyli parabanki. To instytucje finansowe udzielające krótkoterminowych pożyczek tzw chwilówek. Tego rodzaju firmy mają zdecydowanie mniej wymagań, dzięki którym szybciej ludzie otrzymują pożyczki. Firmy te mają kilka podstawowych zasad, które trzeba spełnić, żeby otrzymać pożyczkę.

To znaczy jakie ma firma Moneyman:

  • Klient musi być pełnoletni. To znaczy, że musi mieć minimum 18 lat. Może mieć 20, albo 65 albo każdy inny wiek, byle było powyżej 18.
  • Musi posiadać dochody, ponieważ bez nich nie ma szans na spłatę. Dochody mogą być bardzo różne, gdyż Moneyman nie pyta o umowę o pracę na czas nieokreślony. Chodzi o absolutnie każdą pracę, na każdą umowę lub dorywczą. Każdą, która przynosi dochody.
  • Musi mieć pozytywną historię kredytową. To znaczy, że nie może mieć więcej zadłużeń niż dochodów, dlatego, że nawet w przypadku bardzo dużej chęci pomocy, nie da się powiększyć dochodów pożyczką. Może to tylko spowodować, że klient wpadnie w pętlę zadłużeń, z której bardzo trudno jest wyjść.

Moneyman może pomóc rozłożyć na dostępne dla klienta raty, gdy ten ma problem ze spłatą pożyczki, ale jeśli już na samym początku wszystko pokazuje, że nie ma szans na spłatę, wówczas kolejna pożyczka będzie ze szkodą dla klienta oraz dla samej firmy. Klient wplącze się w spiralę zadłużeń a Moneyman będzie wiedział, że zwrotu nie dostanie. Dlatego pewne wymogi muszą być spełnione, by otrzymać pożyczkę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here