Czy opłaca się wziąć w Lendon 3000 zł na 45 dni?

0
36
Czy opłaca się wziąć w Lendon 3000 zł na 45 dni?
Ocena

Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki (3000 zł) w Lendon? Wahasz się nad tym, czy taki krok będzie odpowiedni? Trudno o udzielenie jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego w jaki sposób przedstawiają się nasze możliwości finansowe. Jest to prawdziwie kluczowa sprawa.

Możliwości finansowe są różne

To, że możliwości finansowe są różne powinno być dla wszystkich jasne, ale nie zaszkodzi małe przypomnienie. Warto przypominać nawet o tym, co jest oczywiste. Można powiedzieć, że na tym kończy się teoria, przechodzimy do konkretów.

Konkrety

Zacznijmy od tego, że pierwsza pożyczka w Lendon jest darmowa, ale dotyczy to pożyczek do 2500 zł. Musimy o tym pamiętać. Zakładamy więc sytuację, w której braliśmy przynajmniej jedną pożyczkę w Lendon i ją spłaciliśmy. Odsetki naliczane przez firmę powodują, że przy pożyczce w wysokości 3000 zł musimy oddać 3892 zł. RRSO czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 664%. Na tym możemy właściwie zakończyć, wszystko co najważniejsze zostało powiedziane. Ostateczna decyzja (tak, jak była mowa) może być różna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here