Czy Vivus daje pożyczki na 61 dni?

0
78
Czy Vivus daje pożyczki na 61 dni?
Ocena

Vivus specjalizuje się w obsłudze klientów potrzebujących natychmiastowego wsparcia finansowego i zdolnych do równie szybkiego zwrotu zobowiązania. Pożyczkodawca jakim jest Vivus nie oferuje swoim klientom możliwości zaciągnięcia zobowiązania na więcej niż 30 dni. Firma nie umożliwia ani za pierwszym razem, ani przy żadnej kolejnej pożyczce, zawnioskować o pożyczkę na dłużej niż jeden miesiąc.

Pożyczka na 61 dni

Zarówno w internetowej obsłudze online, zgłoszeniu telefonicznym jak i aplikacji mobilnej, maksymalny okres kredytowania udostępniony pożyczkobiorcy to 30 dni. Nie oznacza to jednak, że nie można zwrócić firmie pieniędzy po upływie dwóch miesięcy, gdyż Vivus umożliwia przedłużanie terminu spłaty zobowiązania.

Takie odroczenie płatności może zostać wykonane na 7, 14 lub 30 dni, ale za każdą z tych możliwości klient musi zapłacić z góry określoną stawkę, uzależnioną naturalnie od wysokości pożyczki. Za pierwszym razem może takie odroczenie zastosować nawet dwukrotnie, więc teoretycznie można przesunąć termin spłaty zobowiązania nawet o 60 dni, co z podstawowymi 30 dniami daje aż 90 dni na spłatę, zgodnie z warunkami umowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here