Czy Vivus działa 24h/7?

0
107
Czy Vivus działa 24h/7?
Ocena

Vivus to jeden z pierwszych polskich pożyczkodawców działających w segmencie pożyczek krótkoterminowych, który zaproponował swoim klientom dostęp do aplikacji mobilnej. Oczywiście pierwszy powstał portal internetowy, przez który klienci mogą rejestrować konta oraz aplikować o kolejne pożyczki. Dzięki temu, firma dostępna jest dla zainteresowanych przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu.

Godziny otwarcia Vivus

Posiadacze komputera z dostępem do Internetu oraz właściciele telefonów komórkowych mogą po zalogowaniu do panelu klienta firmy Vivus o dowolnej porze dnia i nocy, złożyć wniosek pożyczkowy. Będzie on przeanalizowany niezwłocznie przez system, który natychmiast wygeneruje decyzję pożyczkową. Oczywiście w sytuacji, gdy klient składa wniosek o pierwszą pożyczkę i wymaga dodatkowej telefonicznej weryfikacji, czas ten może być nieco wydłużony.

Także dyspozycje wykonania przelewu pożyczki na konto klienta Vivus wydawane są na bieżąco, 24h/7. Jedynym, co może uniemożliwić niemal natychmiastowe zaksięgowanie pożyczki na koncie odbiorcy, to posiadanie rachunku w innym banku, niż jeden z pięciu partnerskich banków firmy Vivus.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here