Czy w Vivus możliwa jest spłata z innego konta?

0
216
Czy w Vivus możliwa jest spłata z innego konta?
5 z 1 głosów

Spłaty pożyczki w Vivus należy zawsze dokonać w terminie 30 dni od momentu wpływu środków na rachunek bankowy. Firma zawsze przypomina o tym również za pomocą smsa kilka dni wcześniej. Jeżeli klient nie jest w stanie spłacić całego zobowiązania, wówczas powinien dokonać opłaty za wydłużenie terminu spłaty. Jeśli jednak ma taką możliwość, powinien dokonać spłaty całości na konto w Vivus.

Vivus a spłata z innego konta

Można dokonać spłaty zobowiązania z zupełnie innego konta niż to podane we wniosku, na które wpłynęła pożyczka. Bardzo ważne jest jednak w takiej sytuacji odpowiednie zatytułowanie przelewu kierowanego do Vivus. Najlepiej podać numer pożyczki i dokładnie opisać swoje dane osobowe. Można też przesłać potwierdzenie przelewu mailowo na adres Vivus, aby ułatwić przypisanie wpłaty pracownikowi i jej szybkie rozliczenie.

Można też udać się do banku, który prowadzi rachunek dla Vivusa i dokonać spłaty zobowiązania osobiście. W takiej sytuacji środki księgowane są na koncie błyskawicznie i opłata jest rozliczana w ciągu kilku minut.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here