Druga pożyczka w Hapi Pożyczki – na jaką kwotę?

0
41
Druga pożyczka w Hapi Pożyczki – na jaką kwotę?
Ocena

Wszystko jest zależne od konkretnego klienta.Kwota kolejnej pożyczki, jeżeli będzie w dozwolonych ramach to może być taka jaką potrzebujemy. Pożyczka w firmie Hapi Pożyczki jest udzielana minimalnie na okres 3 miesięcy. Jednocześnie istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki Hapi Pożyczki, na dogodnych dla nas warunkach. Warto taką opcję skonsultować z konsultantem firmy, a także dopełnić wszystkich warunków umowy. Kwotę i okres spłaty można dowolnie wybrać.

Jak dowiedzieć się, ile mogę pożyczyć?

Takie informacje znajdują się w panelu klienta Hapi Pożyczki, jeżeli będą spełnione odpowiednie warunki to taka oferta pojawi się automatycznie.

Jednocześnie minimalna kwota kredytu, to 800 zł, minimalny okres to 3 miesiące, a oprocentowanie wynosi 10%. Pieniądze po podpisaniu umowy zostaną przelane na Twój rachunek lub będzie możliwość wypłaty gotówki w placówce Poczty Polskiej. Pożyczki w Hapi Pożyczki są dogodnym dla nas produktem, albowiem większość warunków tj. kwota i okres płaty, a także datę raty pożyczki możemy dobrać do swoich potrzeb i możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here