Ile idzie przelew z Vivus?

0
63
Ile idzie przelew z Vivus?
Ocena

Dla osób korzystających z pożyczek ekspresowych i krótkoterminowych, bardzo istotnym aspektem korzystania z ofert firm jak Vivus jest szybkość realizacji przelewu. Jest to jeden z najważniejszych parametrów, a klienci najchętniej wnioskują o pieniądze tam, gdzie pożyczkodawca jest w stanie zapewnić wpływ środków na konto odbiorcy w czasie rzeczywistym, ewentualnie tego samego dnia.

Przelew z Vivus

Vivus reklamuje się jako firma realizująca przelewy do klientów w ciągu piętnastu minut. W rzeczywistości przelew ten wykonywany jest w czasie rzeczywistym, o ile jednak wnioskujący posiada konto w jedno z następujących banków: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski. W tych popularnych polskich bankach Vivus posiada bowiem konta, a więc realizując przelew z jednego z nich może dostarczyć klientowi pieniądze natychmiastowo.

W przypadku wskazania przez klienta rachunku prowadzonego w innym banku, zastosowanie mają klasyczne godziny rozliczania przelewów międzybankowych w sesjach ELIXIR – godziny tych sesji znaleźć można na stronach www swojego banku oraz na stronie Vivus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here