Ile kosztuje pożyczka w Moneyman na 60 dni?

0
28
Ile kosztuje pożyczka w Moneyman na 60 dni?
Ocena

Mnóstwo osób idąc do firmy pożyczkowej, zwykle szuka takiej, która nawet małą kwotę będzie miała przynajmniej na dwie raty. Jest to bardzo rozsądne, ponieważ każdy, kto pożycza, bierze pod uwagę późniejszą spłatę. To bardzo odpowiedzialne podejście, zaś Moneyman wie doskonale, że to właściwa troska o spłatę wziętej pożyczki.

A ile by kosztowała pożyczka na 60 dni?

Jeśli ktoś pierwszy raz bierze pożyczkę, to w ciągu 61 dni spłaca ją bez dodatkowych kosztów, czyli za darmo. W przypadku kolejnej kwoty, zwykle doliczany jest jakiś procent. Na ogół jest to około 30% kwoty, jednak nie jest to regułą. Często bowiem brana jest pod uwagę bardzo indywidualna sytuacja i potrzeby klienta, dlatego zwykle dopiero przy składaniu wniosku widać wyraźnie, ile będzie do spłacenia.

Ludzie bardzo chętnie sięgają po pomoc firm pożyczkowych i nawet małe kwoty bardzo chętnie rozkładane są na raty. Dla niejednej osoby, która ma problemy finansowe, rozłożenie kilkuset złotych na raty będzie wyjątkowo dobrym wyjściem. Większe kwoty można oczywiście brać również na raty na 61 dni, jednak należy policzyć, czy kwota do oddania nie będzie zbyt wysoka. Pożyczyć bowiem można wszystko, jednak potem przy zwrocie, pojawiają się problemy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here