Ile się czeka na pieniądze w Moneyman?

Data dodania: 18 września, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 2 września, 2021 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

W obecnym czasie szybkość przechodzenia pieniędzy przez konta bankowe jest szalenie ważna. Często ludzie robią przelewy, przesyłają sobie pieniądze i banki muszą nadążać, żeby pieniądze doszły na czas. Podobnie wygląda sytuacja, w kwestii pożyczek krótkoterminowych. Ponieważ działa to na bazie banków, musi być też współpraca odpowiednich placówek.

Jeśli więc firma współpracuje z bankami, z których w żadnym z nich nie ma konta, to raczej nie ma co liczyć na to, że pieniądze szybko przejdą. W teorii powinny dojść w ciągu faktycznie 15 minut. Jednak czasem klient przelewa jeden grosz na weryfikację a bank przeleje go dopiero następnego dnia, bo dziś już nie przechodzą przelewy. Wówczas cały proces weryfikacji oraz przekazywania pieniędzy również się przesunie do następnego dnia.

A jak wygląda to w Moneyman?

Podobnie jak w wielu innych firmach pożyczkowych, jeśli bank na czas nie przeleje pieniędzy, to cała procedura stoi i czeka, aż przyjdzie przelew do weryfikacji. Nie da się tego w żaden sposób przyspieszyć. Nikt bowiem nie przybiegnie z pieniędzmi do klienta a klient nie zawita do placówki z jednym groszem. Chodzi bowiem nie o ów jedne grosz tylko o dane, które przyjdą wraz z owym przelewem.