Jak działa pożyczka w Moneyman?

0
29
Jak działa pożyczka w Moneyman?
Ocena

Każdy, kto potrzebuje dodatkowych środków pieniężnych, zwraca się do firm, które najlepiej zrozumieją jego potrzeby. Dlatego wiele osób przychodzi do firm pożyczkowych, ponieważ w tym przypadku szybkość z jaką pieniądze są przekazywane jest zdecydowanie bardziej korzystna niż w bankach.

Jakie kroki należy podjąć, by uzyskać pożyczkę w Moneyman?

  • Przede wszystkim zarejestrować się na stronie firmy Moneyman i podać wszystkie dane, które będą potrzebne do weryfikacji. Przelew 1 grosza z konta osoby ubiegającej się o pożyczkę jest pewnym zabezpieczeniem, że nikt pod tą osobę się nie podszywa.
  • Po pozytywnej weryfikacji można już dobrać pożyczkę. W dziale „Moje konto” należy wybrać, czy chce się otrzymać pożyczkę ratalną czy do jednorazowej spłaty oraz jej wysokość. Oferta rat w Moneyman jest zróżnicowana, zatem klient musi wybrać, która go interesuje. Każda z ofert jest dobrze opisana.
  • W przypadku niejasności, najlepiej jest skontaktować się z konsultantem, by uzyskać wszystkie szczegóły, które klienta interesują.

Bardzo ważne jest, by umowę pożyczki wcześniej przeczytać, ponieważ jest taka możliwość. Dopiero jak klient jest pewny, że faktycznie taka wysokość rat nie będzie dla niego problemem, wówczas należy zatwierdzić „weź pożyczkę”.

Spłaty pożyczki można dokonać przy pomocy zPay czyli automatycznie ze swojego konta na Moneyman, lub samodzielnie wpisać wszystkie elementy przelewu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here