Jak odstąpić od umowy w Hapi Pożyczki?

0
137
Jak odstąpić od umowy w Hapi Pożyczki?
Ocena

Nawet w sytuacji, w której otrzymaliśmy pieniądze na konto bankowe, przysługuje nam prawo, mówiące o tym, że możemy rozwiązać umowę – jesteśmy wtedy zobligowani oddać pożyczkodawcy otrzymane pieniądze, a umowa jest traktowana tak, jakby nigdy nie została podpisana.

Każdy Klient może skorzystać z wyżej opisanego prawa. Wtedy jest on zobowiązany zwrócić kwotę nie później niż w terminie 30 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od podpisanej wcześniej umowy.

Jak zrezygnować?

Trzeba złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Więcej szczegółów mogą udzielić konsultanci.

W przypadku gdy klient odstępuje od umowy, nie jest on zobowiązany zwracać odsetek za okres od dnia wypłaty pożyczki do dnia zwrotu całkowitej kwoty pożyczki, nie jest też zobowiązany do zapłacenia prowizji. Zatem jeżeli do 14 dni od zawarcia umowy dostarczymy odpowiednie dokumenty, całość zostanie anulowana bo czasami zdarzają się różne sytuację, w naszym życiu, następują pewne zmiany, a podjęliśmy już jakąś decyzję.

Na całe szczęście, w przypadku kredytu, mamy szansę na cofniecie swojej decyzji, co jest dla nas bardzo dużym ułatwieniem, często pomagającym nam uniknąć niepotrzebnego kredytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here